gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şirince 'ye Gitmeyi Düşünenlere Uyarılar !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Şirince'ye gidecek olanlara uyarılar konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Maya kehanetine ve dolayısıyla yarın Marduk gezegeninin dünyamıza çarpacağına inanarak Şirince 'ye gitmeye hazırlananlar için bazı noktalara dikkat çekmek istiyoruz. 470 yatak kapasiteli Şirince köyünde hala 50 yatak boş ve gitmeyi düşünüyorsanız söylendiği gibi mahşeri bir kalabalıkla karşılaşmayacaksınız. Yalnız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var...

*Selçuk'tan köye araç girişi yasak. 300 araç kapasiteli Şirince köyündeki otoparklar dolunca, jandarma trafik timleri ilçeden köye araç girişine izin vermeyecek.
    *Selçuk belediyesi ring araçları koyacak. Aracını ilçeye park edecek olan vatandaşlar, 8 kilometrelik yolu ring araçları ile çıkabilecek.
    *Sadece, ambulans, itfaiye, sağlık araçları ile gezmeye gelen yabancı turistlerin tur otobüsleri girip çıkabilecek.
    *Otel ve pansiyonların bahçelerine çadır kurulamayacak. * Vatandaşların ateş yakması engellenecek.
    *Alkol sınırının aşılabileceğini düşünen yetkililer, en az 5 ambulansın görevlendirilmesine karar verdi.
    *Ev, işyeri ve orman yangınlarına karşı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Orman Bölge Müdürlüğü'nden de en az 5 ekip nöbet tutacak.
    *Selçuk Belediyesi'nden 30 temizlik görevlisi ve zabıta ekibi çalışacak. Belediye basın merkezi kuracak.
    *İl Sağlık Müdürlüğü, TEDAŞ, Orman Bölge Müdürlüğü, AKUT, İtfaiye Daire Başkanlığı, Selçuk Emniyet Müdürlüğü'ne yazılar yazılarak kendi görevleriyle ilgili olarak önlemler alınmasını ve kişilerin olası bir duruma karşı nöbete bırakılması istendi.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bu işten en karlı çıkanlar da şirince esnafı oldu 10 senede kazanacakları parayı eminim ki bir günde kazanmışlardır:) Günün keklikleri 21 Aralık da şirinceye gidenler:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Valla Mawim ben de öyle düşünüyordum ama takip ettiğim kadarıyla, beklenen kalabalık gelmediğinden, kar etmek şöyle dursun, yeni ürün ve hizmetler için ceplerinden yaptıkları ekstra harcamalar sebebiyle zarara bile girmişler :D:D

MaWiM bunu beğendi.
Şirince 'ye Gitmeyi Düşünenlere Uyarılar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okan'ın yeni aşkı Şirin mi?

Okan'ın yeni aşkı Şirin mi?

okanın eşi okanın karısı osmantan erkır şirin ediger şirin ediger kaç yaşında okan bayülgen karısı Okan'ın yeni aşkı Şirin mi? Osmantan Erkır'ın eski eşi Şirin Ediger ile objektiflere yakalanan Okan Bayülgen hız kesmiyor. Şarkıcı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel ile ilişkisi kısa süre önce sona eren Okan Bayülgen hız kesmiyor. Ünlü şovmen geçtiğimiz akşam bir konser girişinde Popstar...
  2. gitme..

gitme..

yar..gidiyor musun..? G İ T M E ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun... kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe? ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..! yağmur,çamur,sel bundan sonrası..! ayrılık değil deme...GiTMe... ayrılık ayrılık olur bir adım sonrası......
  3. Gitme...

Gitme...

Alıp gitme ellerini, alıp gitme gülüşlerimi, götürme düşlerimi. Sen benden gittin gideli öyle bıktım ki sensiz kendimden....
  4. gitme...

gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak çöplerin içine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece yüregim binlerce parçaya bölünüyor ve her bir parça milyon kere parçalaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak...
  5. Tom Cruise Şirince 'ye Gitmiyor !

Tom Cruise Şirince 'ye Gitmiyor !

Bu konu; tom cruise şirinceye gitmiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, belki maya takvimine inanmıyorsunuzdur da sırf orada ki curcunayı görmek, gelen ünlülerle karşılaşabilmek umuduyla oraya gitmeyi düşünüyorsanız peşin peşin söyleyelim; dünyaca ünlü akör Tom Cruise yarın Şirince 'de olmayacak. Bir süredir yayılan haberlerde dünyaca ünlü aktörün, eski eşinin ve...

Sayfayı Paylaş