gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şırıngayı İlk Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şırıngayı İlk Kim Buldu ? Arkadaşlar merhaba Şırıngayı İlk Kim Buldu bu konuda cevap verirmisiniz

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şırıngayı İlk Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şırıngayı kim buldu, Şiringa ne zaman bulundu

Şırıngayı kim buldu, Şiringa ne zaman bulundu

şırıngayı kim icat etti şırınganın icadı şırınga kim icat etti şırıngayı buldu şırınga buldu Şırıngayı kim buldu, Şiringa ne zaman bulundu, Şırınga nasıl bulundu, Şırıngayı ilk kim buldu, Şiringa ne zaman bulundu merak ettiğiniz herşey bu yazımızda! Sevgili Melek'ler, şırınga hangi tarihte kim tarafından icad edildi diye hiç düşündünüz mü? O halde, şimdi düşündünüz ve buyrunuz :) Şırınga...
  2. Lazeri İlk Kim Buldu

Lazeri İlk Kim Buldu

Lazeri İlk Kim Buldu ? Hiç düşündünüz mü merak ettiniz mi Lazeri İlk Kim Buldu diye ben çok düşünüyorum biliyorsanız merakımı giderin:)
  3. Banyoyu İlk Kim Buldu

Banyoyu İlk Kim Buldu

Banyoyu Kim Buldu Banyoyu İlk Kim Buldu Hiç düşündünüz mü, günün tüm stresini attığınız ve vücut temizliğiniz için yıkanmak için girdiğiniz banyonuzu ilk kim keşfetti diye? Evet Sevgili Melek'ler, bu yazımızda banyonun icadını konu alıyoruz. Romalılar döneminde banyo yapmak, bir uygarlık belirtisi sayılıyordu ye bu nedenle hemen her evde bir banyo vardı. M.S. 5. yy’da Roma...
  4. Lambayı İlk Kim Buldu

Lambayı İlk Kim Buldu

Lambayı İlk Kim Buldu, Lamba Kimin İcadı, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin sorusu üzerine, sizlerle ve elbette ki o soruyu soran misafirimiz ile lambanın icadı hakkında bilgiler paylaşacağız. Kimyanın yanı sıra iş adamı ve ünlü bir mucit olan Thomas Alva Edison, çalışmaları sonucu insanlığa büyük yarar sağlayan lambayı icat etmiştir. Edison, bilim...
  5. Mikseri İlk Kim Buldu

Mikseri İlk Kim Buldu

Mikseri İlk Kim Buldu arkadaşlar hiç merak ettiniz mi Mikseri İlk Kim Buldu diye ben ettim ve soruyorum Mikseri İlk Kim Buldu :)

Sayfayı Paylaş