gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şirinler 2 sinema filmi ne zaman oynayacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şirinler çizgi filmine bayılırdım, bu yaşa geldim hala seviyorum ve duydum ki Şirinler 2 sinema filmi vizyona girecekmiş. Ne zaman vizyonda olur bu film ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Şirinler (The Smurfs)'in devam filmi olan Şirinler 2 önümüzdeki yaz vizyona giriyor. Senaryosunu Karey Kirkpatrick, David Ronn ve Jay Scherick'in yazdığı filmde Neil Patrick Harris, Christina Ricci, Katy Perry ve Alan Cumming gibi isimler de sesleriyle filmin kadrosuna dahil oluyorlar.

Çalışmalarına devam edilen projeden iki yeni karakter sinemaseverlere tanıtıldı. Yönetmenliğini Raja Gosnell'in yaptığı filmde Şirinler ailesine Vexy ve Hackus da katıldı.Film 2 Ağustos 2013'te vizyona girecek.

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Benim oğlum tekrar takrar izliyor 2 nci cıkarsa onuda sanırım 50 kere izler

Şirinler 2 sinema filmi ne zaman oynayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simpsonlar: Sinema Filmi

Simpsonlar: Sinema Filmi

Simpsonlar: Sinema Filmi Filmin Konusu. Springfield kasabasında yaşayan bu aileyi tanımayan pek kalmadı gibi. Kel, şişman, biraz aptal ama ailesini herşeyden çok seven Homer, aileyi bir arada tutan sürekli endişeli Marge, aklını yaramazlık dışında hiç bir şeye çalıştırmayan dördüncü sınıf öğencisi Bart, entellektüel saksafon virtüözü Liza ve küçük bebekleri Maggie'nin başından geçen...
  2. Behzat Ç. Sinema Filmi

Behzat Ç. Sinema Filmi

behzat ç sinema filmi behzat ç sinema filmi, sinema, film, filmi, konusu, senaryosu, oyuncuları, hikayesi, görüntüleri, resimleri, afişleri, haberleri ve hakkında bilgiler burada arkadaşlar Sevilen dizi "Behzet Ç." nin sinema filminden sizlere bilgiler ve film setinden ilk görüntüleri aktaracağız bu sayfamızda Melek'ler. Behzat Ç filmi hakkında detaylı bilgiler için...
  3. fetih 1453 filmi ne zaman vizyonda

fetih 1453 filmi ne zaman vizyonda

fetih 1453 filmi ne zaman vizyonda ? Arkadaşlar fetih 1453 filmi ne zaman vizyona girecek haberi olan var mı aranızda:S
  4. mahmut ile meryem ne zaman oynayacak?

mahmut ile meryem ne zaman oynayacak?

Merhaba melekler , ben Aras Bulut hayranıyım. Dizi başladığından beri kaçırmadan izliyorum.Şimdi çektiği bir film var onu bekliyorum, Mahmut ile Meryem.Acaba ne zaman sinemada gösterilecek ?
  5. jurasssic park ne zaman oynayacak ?

jurasssic park ne zaman oynayacak ?

En sevdiğim filmlerden biri jurassci park tı. Sanırım yeniden çekilecekmiş ama acaba ne zaman vizyona girer, bilginiz var mı ?

Sayfayı Paylaş