gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

sirkeyle saç bakımı yumuşak ve parlak saçlar için parlak saçlar için sirke saçı sirkeyle yıkamak saçları sirke ile yıkamak Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...:)

2. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginc bi yöntem paylasimin icin tesekkürler

Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumuşak ve Parlak Saçlar İçin Saç bakımı maskesi

Yumuşak ve Parlak Saçlar İçin Saç bakımı maskesi

yumuşak ve parlak saçlar için Çeyrek fincan elma sirkesi Bir çorba kaşığı şifalı ot, probleminize göre ihtiyacınız olan otu aşağıdaki listeden seçin: Genel saç bakımı için: Biberiye yaprakları, ısırgan, dulavratotu kökü, mürver çiçekleri Kuru saçlar için: Papatya, kara kafes otu kökü, ısırgan, mürver çiçekleri Yağlı saçlar için: Limon kabukları, nane, limon otu Doğal saç bakım maskeleri...
  2. Parlak ve yumuşak bir cilt için maske

Parlak ve yumuşak bir cilt için maske

yumuşak eller için maske parlak cilt için maske parlak cilt maskeler yumuşak Cildinizin yumuşak ve parlak bir görünüm elde etmesini istiyorsanız sizler için oldukça pratik ve etkili üstelik doğal bir maske tarifini veriyorum GEREKLİ MALZMELER : * 1 çorba kaşığı bal, * 1 adet rendelenmiş muz, * 1 adet rendelenmiş elma karıştırın. HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemeleri karıştırın. Göz...
  3. Sirke ile saç bakımı...

Sirke ile saç bakımı...

sirke ile saç bakımı Sirkeyle Gelen Güzellik Her kadın saçlarına düşkündür ve saçlarına uygun olan maskeyi denemekten kaçınmaz.Bazen yaptığımz bakımların kötü sonuçlar doğurabileceğini bile bile de boya,fön röfle gibi işlemleri uygularız saçımıza.Herkeste olmasa da bu uygulamalar bazen saç derisinde kızarıklık,kasınma gibi sonuçlarla rahatsız edebiliyor.Eğer siz de bu durumları...
  4. Saçlarda Sirke ve Bitlerden Kurtulma Yolları...

Saçlarda Sirke ve Bitlerden Kurtulma Yolları...

bitlerden kurtulma yolları sirkeden kurtulma yolları bitten sirkelerden saçlarda sirke, bit, kurtulma yolları, korunma yolları, nasıl temizlenir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle çocuklarımızın okul ilköğretim dönemlerinde mutlaka bir bit salgınıyla karşı karşıya kalırız.Bu durumda ne yapmak konusunda bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.....
  5. Sirkenin Cilde Olan Faydaları ve Sirke İle Cilt Bakımı

Sirkenin Cilde Olan Faydaları ve Sirke İle Cilt Bakımı

sirkenin faydaları sirkenin cilde faydaları sirkeli cilt bakımı Turşulardan salatalara kadar kullandığımız sirkenin cilde inanılmaz faydalarından sizlere söz etmek istiyorum. Sirke ile cilt bakımı olurmu demeyin çünkü sirke cilde muhteşem bir parlaklık verdiği gibi ciltteki pullanma ve dökülmelere karşıda etkili bir doğal bakım ürünü... Sirkenin cilde olan faydalarının detay bilgilerini...

Sayfayı Paylaş