gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sırlarım var benim...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Kendime bile anlatmaktan korktuğum sırlarım var benim..Kabugu kalkarda kanar diye acımaktan korktuğum bir tenim..Hassas,narin kırılgan yeri geldiğinde yaramaz bir çocuğum ve düşlerim var gerceklestirmeyi beceremediğim!

Sırlarım var benim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende varım izninizle...

bende varım izninizle...

merhabalar melekler bu çok hoş sitede bende olmak istedim herkese selam.:yo:
  2. Bendeniz özlediğim ne varsa

Bendeniz özlediğim ne varsa

özlediğim ne varsa sen ve senden başka ağlatır yüreğimi birkaç söz benimkişi karanlık odamda yalnız başıma düşünür dururum o eski günleri zaman beni ağlattin zaman beni aldattin birgün soracağım hesabını senden bir ömür çaldın benden
  3. Benim Umudum Var..Hayallerim Var...

Benim Umudum Var..Hayallerim Var...

hayallerim vardı benim hayallerim var benim var kutsi vardı benım hayallerım Gerçekler de birer hayal ürünü olarak doğmuştur..Sonra git gide büyüme hayaliyle yine..Gerçekleşmişlerdir.Onları gerçek yapma hayali vardır insanlarda..Güçlü olanlar gerçekleştirir..Olamayan ise başkalarının gerçeğinde yaşamaya başlar..Ama hayalleri ve umutları asla tükenmez..Bir gün kendi gerçekğini yaratma...
  4. ulaş ay : bende sıra

ulaş ay : bende sıra

Hatırlarmısın bir zamanlar senin için ne kadar çok ağladığımı Yıllarca söylediğin yalanlara nasıl aldandığımı Şimdi akıllandım gözüm açıldı ben eski ben değilim kalbim taşındı Bir ömrü senle geçirme hayalimde mazide kaldı Şimdi sıra bende sıra bende boş verme zamanı Senle geçen o günleri şimdi unutma zamanı Bende sıra bende sıra bende hür olma zamanı Üzülmeden düşünmeden şimdi yaşama zamanı
  5. Erkeklerin de Sırları Var

Erkeklerin de Sırları Var

ee onlarında kendilerine göre sırları var meleklerim.. Erkeklerin de Sırları Var Bakalım o sırlar nelermiş :D Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor olsalar da onlarında sırları varmış. Eğer gerektiği gibi açık olurlarsa, hatta partnerinden beklediği açıklığı kendileri gösterebilirse kolaylıkla çözüm...

Sayfayı Paylaş