gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şırnak'ta 3'ü kardeş 5 korucu şehit oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Şırnak'ta PKK'lı teröristler operasyona giden koruculara pusu kurdu. Acı haber tez geldi. İşte ayrıntılar; Şırnak'ta PKK'lı teröristler, operasyona giden korucuları pusuya düşürdü. Açılan ilk ateş ve ardından çıkan çatışmada 3'ü kardeş 5 korucu şehit oldu.

Dün akşam saatlerinde Şırnak yakınlarındaki Bestler Dereler bölgesinde operasyona giden köy korucularına çevrede gizlenen PKK'lı teröristler pusu kurdu.

Açılan ilk ateş ve ardından çıkan çatışmada kardeş olan Reşat Güngör, Selahattin Güngör ile Hüseyin Güngör ile Refik Altun ve soyadı Altun olan adı öğrenilemeyen korucu şehit düştü.

Çatışmanın ardından Şırnak'taki 23'üncü Seyyar Jandarma Tümen Komutanlığı'ndan timler kaydırılarak, helikopterlerin desteğinde bölgede operasyona başlandı.

internethaber.com

Şırnak'ta 3'ü kardeş 5 korucu şehit oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şehit abiye kardeşinden mektup...

şehit abiye kardeşinden mektup...

kardeşinden askere mektup kardeşten askere mektup abiye yazılan şiirler ölen abiye şiir ölen Canım Ağabeyim; Biliyor musun? Yakında ben de askere gidiyorum. Sana kıyanlarla hesaplaşmak istiyorum. Umarım isteğim gerçek olur. Seni çok özledim. Kaç yıl oldu, seni unutamadım. Hep bana öğütlerin kulağımda, beraber gülüştüğümüz, eğlendiğimiz anlar geliyor aklıma… Üzülsem, ağlasam, huysuzluk...
  2. Bitlis'te çıkan çatışmada 6 PKK'lı öldürülürken, 3 korucu da şehit oldu.

Bitlis'te çıkan çatışmada 6 PKK'lı öldürülürken, 3 korucu da şehit oldu.

Şehitlerimize meleklermekanı ailesi olarak kendilerine rahmet ailelerini sabır dilerim... Bitlis'in Mutki İlçesi'ne bağlı İkizler Köyü kırsalında bir grup PKK'lı teröristle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada 6 PKK'lı öldürülürken, 3 korucu da şehit oldu. Mutki'ye bağlı İkizler Köyü kırsalında arazi arama tarama faaliyetlerini sürdüren güvenlik güçleri, bir grup PKK'lı...
  3. Şırnak'ta PKK ile çıkan çatışmada 1 askerimiz şehit oldu

Şırnak'ta PKK ile çıkan çatışmada 1 askerimiz şehit oldu

Şırnak'taki Cudi Dağı mevkisinde terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, bir jandarma onbaşı şehit oldu. Cudi Dağında sürdürülen operasyonda terör örgütü PKK mensuplarıyla güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada Jandarma Onbaşı İsrafil Işık şehit oldu. Şehit Jandarma Onbaşı İsrafil Işık'ın naaşı, 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı'nda düzenlenen...
  4. Şırnak'ta 8 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu

Şırnak'ta 8 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu

Son 3 günde 2 askerin şehit olduğu Şırnak'ta 8 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan ''bölücü terör örgütüyle mücadele olayları'' başlıklı duyuruya göre, Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütünden kaçan 8 terörist, dün saat 17.00'de güvenlik güçlerine teslim oldu. Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesi dağlık arazi kesiminde,...
  5. şehit düşen iki kardeş

şehit düşen iki kardeş

Anlatıcağım bu olayı erkek arkadaşımdan dinledim.Çünkü oda şuan bir asker.Görev için şırnak yüksekovaya gitmiştiOrda 1984/2 tertip Bursada oturan 2teyze çocukları 1ay arayla aynı ewde doğuyorlar ilkokul ve orta okulu aynı yerde bitiriyolar aynı işte çalışmaya başlıyolar ve askerlik zamanları gelince aynı yerde yapıyolar acemi birliklerini aynı yerlere düşüyolar ama kaderleri ayrılmamış.Ve...

Sayfayı Paylaş