gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? Son günlerde aşırı bir sırt ağrısı çekiyorum acaba Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? Ne yapmam lazım ne önerirsiniz:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Terlemelerinin Sebepleri Neler Olabilir?

Gece Terlemelerinin Sebepleri Neler Olabilir?

gece terlemeleri, nedir, neden oluşur, hangi hastalıkların belirtisi olabilir, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gece terlemeleri pek çok insanın şikayetçi olduğu bir durumdur.Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde terlemeler artarak devam edecektir.Ancak bu terlemeler aşırıysa bir doktora görünmekte fayda var.Zira bir hastalığın belirtisi...
  2. Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

apandisit belirtileri ağrısı nedenleri tedavisi hakkında bilgiler Arkadaşlar ramazandan bu yana bir miğde arğrısı, şişkinlik, karın ağrısı ölüyorum resmen. ilk başlar yediklerimle alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama pekde öyle değil. Karın ağrısına ne iyi gelir die baktım ama şuan oruçlu olduğum için yapacak bişeyim yokk . şuan çok fena bir karın ağrısı çekiyorum hatta üşüyorum donuyorum...
  3. Yenidoğan Bebeklerin Ağlama Sebepleri Neler Olabilir ?

Yenidoğan Bebeklerin Ağlama Sebepleri Neler Olabilir ?

Yeni Doğan Bebek Ağlamaları Yeni Doğan Bebeklerin Ağlaması Sevgili melekler, Bebeğimiz ve Biz köşemizde bu kez Yeni Doğan Bebek Ağlamaları neden olur konusunda ki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Eğer bebeğinizin ağlamaları karşısında şaşkına dönüyor ve bunalıyorsanız Yeni Doğan Bebeklerin Ağlaması konusunda uzmanların tavsiye ettiği önerilere kulak verin.. Yeni doğan bebeğin...
  4. Sırtta Çıkan Sivilcelerin Sebepleri Nelerdir ?

Sırtta Çıkan Sivilcelerin Sebepleri Nelerdir ?

Bu konu; sırtta çıkan sivilceler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman hepimizin sırtında sivilceler çıkabilir. Yağlı bir cilde sahip olmamız ya da tükettiğimiz yağlı gıdalara kabahat buluruz. Ancak sırtta çıkan sivilcelerin sebepleri bunlarla sınırlı değil. Bakın uzmanların açıklamalarından yola çıkarak hazırladığımız makalede ne gibi bilgiler veriliyor.....
  5. 6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

slm melekler ,ya benim 6 yasnda kızm var uyurken asirı derecede dislerini gicırdatiyor bilgisi olan varsa paylasırmısınz?

Sayfayı Paylaş