gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Sırt detayı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

moda kıyafetler 2011 burada arkadaşlar. [​IMG]

Ne kadar hoş bi detay demi kızlar.Bu yıl böyle ufak detaylar çok moda:)

2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Seviyorum şöyle şeyleri yaa harika duruyor giyincede Detay diyip geçmemek ve şık olmak lazım. :)
    emeğine sağlık Tuğçe ex'im :D:D

Young bride bunu beğendi.
Sırt detayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğulu Bütüne, Batılı Detaya Bakar

Doğulu Bütüne, Batılı Detaya Bakar

Dünya büyük bir süratle entegre oluyor. Farklı din, dil, ırk yapısından insanlar aynı projenin içinde yer alarak, takım oyunu oynamak durumunda kalıyorlar. Bu noktada kültürel farklılıklar engel oluşturmaya başlıyor. ABD''de University of Michigan tarafından gerçekleştirilen bir araştırma, batılılar ve doğuluların dünyayı ne denli farklı yorumladıklarını ortaya koyuyor. Michigan''da sosyal...
  2. Sırt Ağrısı - Sırt Ağrısı İçin Egzersizler

Sırt Ağrısı - Sırt Ağrısı İçin Egzersizler

sırt ağrıları için egzersizler sırt ağrısı için egzersizler ağrısı egzersizleri gebelikte egzersizleri hamilelikte Duruş bozukluklarının zamanla sırt ağrısı, nefes almada zorluk ve kaslarda şiddetli ağrı gibi sağlık sorunlarına neden olduğu bildiriliyor. Uzmanlar, özellikle gençleri ve hamileleri dik durmaları konusunda uyarıyor. Mayo Clinic uzmanları, duruş bozukluklarının insan sağlığında...
  3. Dekorasyanın En Önemli Detayı Halı Seçimi

Dekorasyanın En Önemli Detayı Halı Seçimi

Nasıl bir halı almanız gerektiği, halıyı nasıl kullanmak istediğinize göre değişir. Eğer bir arka plan öğesi olarak ya da evinizin dekorasyonuna fon oluşturacak bir halı istiyorsanız, krem rengi, bej ve toprak renklerde halılar tercih edebilirsiniz. Ama tam tersi, dikkat çeken ve evinizin odak noktasını oluşturan tarzda bir halı istiyorsanız, o zaman bordo, siyah, kırmızı ve bunun gibi...
  4. Fiyonk Detayı

Fiyonk Detayı

moda,fiyonk elbise,fiyonk modası,fiyonk modelleri,moda kadın Baharın yavaş yavaş geldiği;çimlerin yeşerip ağaçların tomurcuklandığı şu günlere bu güzel elbise yakışır diye düşündüm.. Fiyonk detayı süper cici bayıldım ama ayakkabılara bakmayın lütfen,zevkimiz bozulmasın:)
  5. Sırtımdan vuruldum

Sırtımdan vuruldum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim...

Sayfayı Paylaş