gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sırtıma yağ sürermisinnn

Konu, 'Karikatürler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sırtıma yağ sürermisinnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sırtıma yağ sürermisin:???

sırtıma yağ sürermisin:???

bir kova yetmez bence:D:D :laugh::laugh::laugh:
  2. Yağ yağmur yağ

Yağ yağmur yağ

yağ yağmur yağ Yağmur genellikle, sıkıntı ve üzüntünün anlamdaşıdır. Kuşkusuz, eğer yağmurun yağışını camların gerisinden İzleyecek olursanız, ne üzgün ne ağlamaklı bir manzaradır bu! Ama ona nankörlük de etmeyin, yaşam için kaçınılmaz olduğu gibi, güzelliğinizin yararına kullanabileceğiniz bir çok özellikleri de bünyesinde saklamaktadır. Şu halde gökten gelen bu suyun yararlarından en yüksek...
  3. Sırt detayı

Sırt detayı

moda kıyafetler 2011 burada arkadaşlar. Ne kadar hoş bi detay demi kızlar.Bu yıl böyle ufak detaylar çok moda:)
  4. Sırtımdan vuruldum

Sırtımdan vuruldum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim...
  5. gebe olabilirmiyim sırt ağrısı

gebe olabilirmiyim sırt ağrısı

Merhaba Arkadaşlar, 3 aydır gebe kalmak istiyorum :(( adetime 2 gün kaldi yalniz herhangi bir aserme mide bulantisi yasamadim. Bu sabah sol sırt üzerinde ağrisiyla uyandim. Ogleden sonra ayni sekil devam ediyor. Göğüslerimde biraz sislik ve sizlama var. Belirti hamilelik olabilir mi? Cevalariniz icin simdiden teşekkür ederim... Allah herkese hayirli ve sağlıklı evlat nasip etsin

Sayfayı Paylaş