gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sırtımdan vuruldum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim yok annemin yanıda yaşıyorum.aslında onunda bi dikili ağacı yok ama ben yinede haklarımı öğrenmek istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim işim acilbide eşim bu yaptığı eylemden ceza alırmı bunu jmerak ediyorum.şimdiden çok tşkler efendim

Sırtımdan vuruldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zekasına vuruldum

Zekasına vuruldum

Bayramın ikinci günü Kıbrıs Artemis Otel’de sahneye çıkan Ebru Gündeş, "Popstar Alaturka"nın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır’la ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Gündeş, "Osmantan Bey’le ilişkimizin başlamasındaki en büyük etken kendisinin akıllı ve pratik zekalı olmasıydı. Bu da beni kandırmasına yetti" dedi.
  2. Zap bölgesi havadan vuruldu

Zap bölgesi havadan vuruldu

TSK, Irak'ın kuzeyinde Zap bölgesindeki terör örgütü hedeflerine hava taarruzu düzenlendiğini açıkladı. Genelkurmay Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi: ''Irak'ın Kuzeyinde Zap bölgesinde tespit edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait hedefler Türk Hava Kuvvetlerine Komutanlığına ait savaş uçaklarınca bugün icra edilen hava taarruzuyla etkili bir şekilde vurulmuştur....
  3. Baba vuruldum sehit oluyorum

Baba vuruldum sehit oluyorum

baba vuruldum şehit oluyorum uludere türküsü şırnak uludere türküsü Uludere’de teröristlerle çatışırken yaralanan Jandarma Er Oğuz Parparoğlu, şehit olmadan önce babasını cep telefonuyla arayıp, ‘Alo... Baba ben vuruldum, şehit olacağım. Hakkınızı helal edin’ dedi. Ardından, yere düşen cep telefonundan silah sesleri duyuldu... ŞIRNAK’ın Uludere İlçesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada...
  4. sırtımdan vurulmuş hissediyorm

sırtımdan vurulmuş hissediyorm

çok güvendiğim sevdiğim iş arkadaşlarım beni müdüre şikayet etmiş.. sorun ne peki basit geç geldim diye...bu kadar çekememezlik olmaz hiç beklemezdim onlardan...çok seviyodum hepsini.şimdi hiçbiriyle konuşmuyorum..ayrıca şurda 1 ayım kalmış tayinciyim yani güzel güzel ayrılmak varken neden böyle oldu...
  5. Sırt detayı

Sırt detayı

moda kıyafetler 2011 burada arkadaşlar. Ne kadar hoş bi detay demi kızlar.Bu yıl böyle ufak detaylar çok moda:)

Sayfayı Paylaş