sırtımdan vurulmuş hissediyorm

Onurlu_Deniz

Yeni Üye
Üye
sırtımdan vurulmuş hissediyorm
çok güvendiğim sevdiğim iş arkadaşlarım beni müdüre şikayet etmiş..
sorun ne peki basit geç geldim diye...bu kadar çekememezlik olmaz hiç beklemezdim onlardan...çok seviyodum hepsini.şimdi hiçbiriyle konuşmuyorum..ayrıca şurda 1 ayım kalmış tayinciyim yani güzel güzel ayrılmak varken neden böyle oldu...

Eeee şekerim, ne sansın sen ? Her yüzüne güleni dost mu sandın :) Genelde durumuna bakarak memur olduğunu anlıyorum, inşallah tayinin güzel yere çıkar ve sen inşallah güzel dostluklar edinirsin. Ha seni o müdüre şikayet eden arkadaşımızın başı göğe ermiştir. Hatta bak kafasının üstünde meleklere özel hare den görebilirsin :D:D

Olur böyle vakalar tayince memur yakalar

Aman be canim,kafana taktigin seye bak,herkes bir mi olacak,iyiler varsa elbet kotulerde vardir.Bunu anlamak zor,ben de hep iyiler oldugunu dusunuyordum fakat hayat kotulerinde oldugunu ogretiyor.Sen yine iyi olmaktan vaz gecme,kendini ezdirme yeterli.Iyi olmakla saf olmak arasinda da ince bir cizgi var,ben de bu iyiligimden dolayi cok cektim fakat insan yasaya yasaya ogreniyor,tecrube iste.

kimseye güven olmuyo valla,hele bide iş arkadaşlarına hiiiiiiç.elbette çekemediklerinden.herkes birbirinin arkasından kuyu kazıyodur,bi fırsat geçse de elimize,gözden düşürmeye çalışsak diye.yırtık olacaksın eğer kendine yaklaşılmasını istemiyosan:D yanlış bişeylerini gördün mü vereceksin ağızlarının payını,kimseye taviz vermicen valla bu devirde.nese ki tayinin de çıkıyormuş,daha sonra hiçbiriyle muhatap olmıcaksın,işten ayrılmadan hepsini elden geçir derim ben hahaha

valla canım melekleriminde dediği gibi bu devirde kimseye güven olmaz hele iş ortamında hiç millet göze girmek için neler yapıyor neler dönüp arkana baktığında bu insan mı beni sırtımdan vurdu diyorsun ama acı gerçekler işte...
hamd et ki Allah seni onların içinden kurtarıyor

Boşuna demiyorlarmış demekki iş hayatında kimseye dostum deme.dostun değildir çünkü diye..kİmseye güvenilmio artık kötülüğünü istemişler canım

Ummadığın taş yarar baş derler ya bence çok doğru söylenmiş.Bence bu sana bir tür ders olmuştur artık arkadaşlarını daha dikkatli seçersin:)Hiç birşey boşuna değildir.Sırtından vuracağı varmış ki vurmuş ha bugün ha yarın sounda yapacakmış!!!başarılı insanı kimse çekemez tatlım:)Hakkında hayırlısı olsun canım.

İş ortamında bu tür çekememezlik hep vardır.
Kimseye güvenmemek insanda rahatsızlık yapar.
Güvenebileceğin arkadaşar bulmalısın
İş ortamında seni çekemeyeni anlamak hiç de zor değil ki
Onlardan uzak durursan sorun yok
Benim de iş hayatımda güvendiğim ,güvenmediğim insanlar var
Zaten anlıyorsun
Kim dost kim düşman
Seni şikayet ettiklerine göre kıskanılan birisin demek ki
O da güzel
Yeni tayin olduğun yerde insanları iyice tanı
Açık vermemeye gayret et
Çünkü gün geliyor o açıkları fazlasıyla kullanabiliyorlar

canım hiç dert etme..bende en yakın arkadaşlarımdan öyle bi darbe yedim ki... hala acısı ta derinlerde duruyor...ama hayat böyle hiçkimseye güvenmeyeceksin.. hiçkimseyi kendin gibi zannetmeyeceksin.. bu da geçer yahu deyip bi çizik atacaksın üstene ve önüne bakacaksın..yapman gereken bundan sonra çok dikkatli olmak...

Geri