gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sırtına Kene Yapışmış Adamın Resimleri

Konu, 'Kene ısırması' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kene çeşitleri kene resmi kenenin yapışmış hali yapışmış Aşağıdaki resimden görüldüğü üzere bir kişinin sırtına kene yapışmıştır.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sırtına Kene Yapışmış Adamın Resimleri
    m.c abi teşekkürler paylaşım için ama uyuz gibi bişi oldumm kaşınıp duruomm.. daha fazla bakamıcammmmm :)

Sırtına Kene Yapışmış Adamın Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeyhe sırtımızı dayamadık, kendi pazarımızı yarattık

Şeyhe sırtımızı dayamadık, kendi pazarımızı yarattık

Türkiye’de 20’nci yılını kutlayan Emirates’in Türkiye Genel Müdürü Bahar Ahmet Birinci, kriz yıllarında bile zarar etmediklerini vurgularken, "Herkes sırtımızı Şeyh El Maktum’a dayadığımızı sanıyor ama öyle bir şey yok. Şeyhten bir kuruş almış değiliz" dedi. Birinci, "Bir özel şirket gibi çalışıyoruz, çünkü Dubai holding gibi yönetiliyor. Biz pazarımızı kendimiz yarattık"...
  2. Adana Resimleri:)

Adana Resimleri:)

adanalı resmi adana aqualand düğün adanalı resimleri melekler kahvesi adana melekler kahvesi
  3. Adana Resimleri

Adana Resimleri

adana aqualand resimleri adana aqualand fiyatları giriş ücreti giriş ücreti 2010 2011
  4. Cenneti Sırtında Taşıyan Adam

Cenneti Sırtında Taşıyan Adam

dünyayı sırtında taşıyan adam CENNETİ SIRTINDA TAŞIYAN ADAM 20 Yılı aşkın süredir oturmakta olduğum mahallemizde, evliya olduğu söylenen asırlık bir ihtiyar vardı. İsmi pek bilinmediği için kısaca "Nur Dede" diye çağırılan bu ihtiyar, insanın karşısına hiç umulmadık zamanlarda çıkar ve kerametli sözleriyle onların dertlerine derman olurdu. Bir gün karşılaştığımızda,...
  5. sahte kentin yüreksiz adamı!

sahte kentin yüreksiz adamı!

Artık kelimelerin sustuğu, zamanın durduğu, bir tek gözlerimin konuştuğu andır şimdi.. Gözlerimden akan damlaların haykırdığı vakittir.. Tarifini bilmediğim bir acı saklamışım içime.. Bu acıları çoğaltmışım. Biriktirmişim.. Ve patlamış bugün.. Her bir tarafa acı, her bir tarafa kan bırakıyor.. Düşünüyorum sadece ben.. Düşünüyorum. hak edecek ne yaptım diye. Varamıyorum bir sonuca....

Sayfayı Paylaş