gebe
  1. leke kremi

leke kremi Forum Okuru

sis leke kremi kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında leke kremi tarafından paylaşıldı.

yüzümde cilt lekeleri var ve budurum oldukça canımı sıkar oldu daha önce farklı ürünler kullandım geçenlerde sis leke kremi diye bişey duydum ama yorumlara bakmadan alıp kullanmak istemedim aranızda sis leke kremi kullanıpta memnun kalan varmı cilt lekelerine iyi geliyormu cilde herhangi bir yan etkisi varmı yorumları bekliyorum

sis leke kremi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı

Neutrogena göz altı kremi kullananlar var mı

Arkadaşlarım neutrogena göz altı kremi alacağım da tereddütteyim. Göz altındaki kırışıklıklarım biraz çoğalmaya başladı beyaz tenliyim. Bu kremi daha önceden kullananlar bana tavsiye edebilir mi ? Birde bunu en hesaplı ve orjinal olarak nereden satın alabilirim. Sizin göz altı kırışıklıkları için tavsiye edebileceğiniz başka marka ve sonuç aldığınız bir krem var mı ? Bir kaç yerde bu...
  2. Acnemax Sivilce Kremi Kullananlar

Acnemax Sivilce Kremi Kullananlar

acnemax sivilce kremi,acnemax sivilce kremi kullanan varmı,acnemax sivilceleri geçirirmi,acnemax sivilce kremi yorumları,acnemax sivilce kremi hakkında bilgiler Acnemax sivilce giderici 1 gecede etkili sonuçlar vererek yüzünüzdeki sivilcelerden kurtulmanızı sağlıyor. İçeriğinde Melaleuca alternifolia ve etil alkol bulunan acnemax sivilce giderici avustralyadan ithal edilen bir...
  3. Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

Çil Leke Güneş Yanığına Arap Kızı Kremi

arap kızı kremi nedir,arap kızı kremi kullananlar,arap kızı kremi ile beyazlama,arap kızı kremi ile cilt lekesi tedavisi,arap kızı kremi hakkında bilgiler Osmanlı döneminden beri kullanılan ve saray sırrı olarak adlandırılan Arap Kızı Kremi yıllardır Türk kadınlarının vazgeçilmez tercihidir. Sivilce veya benzer izler bulunan bölgelerdeki ölü veya mikroplu dokuları temizliyerek...
  4. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(
  5. mavi anemon kremi kullananlar

mavi anemon kremi kullananlar

selam aranızda mavi anemon kremi kullanan varsa tavsiye ediyormu kullanıcı yorumlarına göre bende kremi alıp kullanmayı istiyorum nasıl memnun kaldınızmı bu kremi nereden alabilirim çok pahalı değildir inşallah cilde olumlu etkisi oluyormu olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim

Sayfayı Paylaş