gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Şişelerden vazo yapın...

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Atmayı düşündüğünüz bir şişeyi evinizin herhangi bir duvarında bir vazo olarak kullanacağınız hiç aklmızdan geçermiydi? Eskimiş resim çerçevesini mantar levha ya da ahşap bir plakayla kaplayın. Çerçevenin tam merkezini işaretleyerek bir miktar silikon yapıştırıcı enjekte ederek, şişeyi yapıştırın. Vazonuz hazır.

Şişelerden vazo yapın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şişelerden vazo yapın.

Şişelerden vazo yapın.

Şişelerden vazo yapın... Atmayı düşündüğünüz bir şişeyi evinizin herhangi bir duvarında bir vazo olarak kullanacağınız hiç aklmızdan geçermiydi? Eskimiş resim çerçevesini mantar levha ya da ahşap bir plakayla kaplayın. Çerçevenin tam merkezini işaretleyerek bir miktar silikon yapıştırıcı enjekte ederek, şişeyi yapıştırın. Vazonuz hazır.
  2. Keçeyle pet şişeden vazoya

Keçeyle pet şişeden vazoya

pet şişeden vazo yapımı keçeden neler yapılır keçeyle neler yapılır şişe pet şişeden vazo bardaklarla yapılan tasarımlar KEÇEYLE PET ŞİŞEDEN VAZOYA Keçeden yapılmış güzel bir tasarım, plastik pet şişeler için yapmışlar ama bence bir çok obje üzerine uygulanabilir, hem evdeki boş şişeler kavanozlar işe yaramış olur hemde oldukça şık görünüyor. Benim gibi cam eşyaları sık sık kırıp,...
  3. Hortumdan vazo yapımı

Hortumdan vazo yapımı

Ne kadar yaratıcı insanlar var...Ben kırk yıl düşünsem inanın aklıma gelmezdi hortumdan vazo yapmak.... Düşünenin yapanın ellerine sağlık çokta hoş olmuş vallahi :)
  4. Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

Pet Şişelerden Mumluk Yapımı

pet şişeden bebek yapımı şişelerden bebek yapımı pet şişeden mumluk mumluk kızlar bakın ne buldum.son hali gerçekten çok güzel görünüyo.ben bu el emeklerine çok değer veririm. ayrıdır yeri yanımda bunu görünce oturup denemiştim gerçekten o kadar hoş görünüyoki.. Yapmamız gereken sadece pet şişenin üst kısmını şişenin geri kalan kısmından ayırmak. Bu kesme işlemini yaparken son derece hassas...
  5. Pet şişeden süpürge yapımı

Pet şişeden süpürge yapımı

Ve yeniden yeni bir geri dönüşüm projemizle karşınızdayız.Hepimizin evinde bulunan plastik içecek şişesi olan pet şişelerden süpürge yapılabileceğini biliyormusunuz?Evet yanlış duymadınız.Pet şişelerden bahçe ve balkonlarınız,işletmelerinizin kapı önü için farklı bir süpürge tasarlayabilirsiniz. Görsellerimizle sizlere pet şişeden süpürge yapılışı hakkında bilgiler vericez.Gerisi sizlerin...

Sayfayı Paylaş