gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Şişkinliğim kilodan değil ki :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

siyahinci50 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Keşke bir tane resim yerine konuyu anlatacan güzel ve süper cümlelerin de olsaydı içinde. Tabiki birde etkileyici bir başlık :)

narçiçeğimm bunu beğendi.
  3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Haklısınız anlık bişey oldu o yüzden de böyle oldu galiba:(

Şişkinliğim kilodan değil ki :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki.......... Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay...
  2. Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Hani dokunamazdın başka tene Sen ellerle demlenirken ben çay içmedim. Hani uyuyamazdın başka yerde Sen gecelerin galibi ben esiriyim Gömleğindeki ruju, havadaki kokusu Demekki önemi yok ben yada bir başkası Bu kadarı yalan değilki aşkım, yalan değilki Seviyorum seni demek öyle kolay değilki Hani son aşkındım, ilk sevişindi O gözlerin yalnız benim bildiğim dildi Hani sonsuza kadar kadar...
  3. Aldattığın Ben Değildim Ki....

Aldattığın Ben Değildim Ki....

Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay unutmuştu demek tüm yaşanmışlığı......
  4. Elde değil ki sevdalıyım!!!!

Elde değil ki sevdalıyım!!!!

Bir karşılık göremeden Sevmek neymiş Yar sayende öğrendim ben Nasıl zormuş Aşk benim gönlümdeki; suç değil Kalp benim içimdeki; taş değil Sel benim gözümdeki; yaş değil Seni ne çok sevdim Ben de bir insan evladıyım Aşk benim gönlümdeki; suç değil Kalp benim içimdeki; taş değil Sel benim gözümdeki; yaş değil Seni ne çok sevdim Ben de bir insan evladıyım Elde...

Sayfayı Paylaş