gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şişkinlik ve Ödem Yapan Yiyecekler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ödem yapan besinler, şişkinlik yapan yiyecekler, şişkinliğe yol açan besinler Kişiyi olduğundan daha kilolu gösteren en büyük etken vücut da fazla ödem ve şişkinlik olmasıdır. Vücut da bulunan ödem kişiye rahatsızlık veren bir fazlalık yapar ve buda oldukça can sıkıcı bir durumdur.

Öncelikle yiyecek ve içecek türü alışkanlıklarını gözden geçirmenizi öneren beslenme uzmanları, yanlış beslenme sonucu vücuda ödem etkisi yaratan bazı besinler hakkın da uyarıda bulunuyorlar.

Uzmanların vücuda şişkinlik yapan ve ödem yaratan besinler hakkında yaptıkları açıklamaların detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

siskinlik.jpg

Şişkinlik ve Ödem Yapan Yiyecekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dizde şişkinlik ve ağrı

dizde şişkinlik ve ağrı

annem dün ayağa kalkarken aniden dizinde şiddetli bi ağrı hissetmiş. o andan itibaren ağrısını hiçbir ilaç durduramadı. gece de uyuyamamış:( dizinin hemen altında küçük bi şişlik varmış. ayakta uzun süre durduğnda morarma oluomuş bacağında.
  2. hamileler için süt yapan yiyecekler

hamileler için süt yapan yiyecekler

kızlar hamile olduğum bir dönem ve doğumuma az kaldı üç hafta kadar. Ben şimdi bebeğim için zemin hazırlamak ve iyi beslenmek istiyorum. Bebeğime süt yapan yiyeceklerden yiyerek şimdiden yardımcı olmak istiyorum. Süt yapan yiyecekler hangileri bilginiz var mı ?
  3. Gaz ve Şişkinlik Yapan Gıdalar Nelerdir?

Gaz ve Şişkinlik Yapan Gıdalar Nelerdir?

gaz yapan gıdalar, şişkinlik yapan gıdalar, şişiren yiyecekler Sevgili melekler, toplumumuzda zaman zaman şikayet unsuru olan gaz ve şişkinlik son derece rahatsız edici bir durumdur. Vücutta bir şekilde gaz oluşması normal bir durum olsa da, bu gazın vücuttan atılamaması, bağırsaklarda birikmesi ve şişkinlik yaratması kişilerde şikayet edilecek bir durum haline gelir. Peki gaz ve şişkinlik...
  4. Şişkinlik ve gaz

Şişkinlik ve gaz

Arkadaşlar dün acıçehre tohumu çiğnedim karnımda aşırı şişkinlik ve gaz yaptı sabah wc ye çıktığım halde karnım hala şiş.karnımın bu şişkinliğini gidermek için neyapabilirim?bilenler yardımcı olursa sevinirim
  5. Emziren Annelerde Gaz Yapan Yiyecekler

Emziren Annelerde Gaz Yapan Yiyecekler

Anne sütünün bebeğiniz için ne kadar faydalı olduğunu biliyorsunuzdur. Bu sebeple doktorlar bebeğinizi ne kadar fazla emzirebilirseniz o kadar iyi olduğunu savunurlar. Ancak burada dikkat etmeniz gereken tükettiğiniz yiyeceklerin anne sütüne geçeceği ve dolayısıyla bebeğinizi de etkileyebileceğidir. Dolayısıyla emzirme döneminde annenin nasıl beslendiği, neleri yiyip neleri yemediği oldukça...

Sayfayı Paylaş