gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şişko niyazi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

şişko niyazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şişko kediler

şişko kediler

şişko kediler kedileri göster şişko kedi kedıler
  2. Dünyanın en şişko hayvanları

Dünyanın en şişko hayvanları

Obezite sadece insanlara özel birşey olmadığını birazdan sizler ile paylaşacağım dünyanın en şişman hayvanlarını gördüğünüz de daha iyi anlıyacaksınız. Yazık ama ya bazılarına gerçekten çok acıdım:( Hareket bile edemiyorlar...
  3. Genel Müdürün Bayram Kartları ( Niyazi ) Çok Komik

Genel Müdürün Bayram Kartları ( Niyazi ) Çok Komik

Evet Niyazinin kartları *** Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim, Şükrü Bey...
  4. Seksenler Dizisi Dümbüllü Niyazi Karakteri Vural Çelik Kimdir ?

Seksenler Dizisi Dümbüllü Niyazi Karakteri Vural Çelik Kimdir ?

Bu konu; Seksenler Dizisi Dümbüllü Niyazi Karakteri Vural Çelik hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en çok Avrupa Yakası dizisinde ki Kubilay karakteri ve Bayrampaşa:Ben Fazla Kalmayacağım filminde ki başarılı performanslarıyla hatırladığımız Vural Çelik 'i, Seksenler dizisinde silik, pasif, kendi halinda ancak idealleri olan bir tiyatrocu karakteriyle izliyoruz....

Sayfayı Paylaş