şişle patik örülmesi anlatımlı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye

iki şişle patik iki şişle patik yapımı nasıl örülür çorap nasıl örülür 5 [​IMG] [​IMG]

ŞİŞLE PATİK ÖRÜLMESİ

şişle patik örülmesi anlatımlı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şişle örülmüş bebek batiği

şişle örülen bebek patikleri bebek batikleri şişle örülen yelekleri bere modelleri elbiseleri Şişle örülmüş bebek batiği
  2. şişle örülen çanta modeli

şişle örülen şal modelleri şişle örülen şallar çanta modelleri örgü örgü örülmüş Şiş ile bir taraftan ters diğer taraftan düz örülerek yapılmış. Kenarlarına sacak yapılarak hoş bir görünüm kazanmış.
  3. güzel patik modeli detaylı anlatımlı

anlatımlı patik örnekleri anlatımlı patik modelleri modelleri örnekleri güzel modeli detaylı
  4. Patik değil sanki birer ayakkabı 30 çeşit şahane bebek patik modeli

çeşitli patik modelleri Anneler,anneanneler,babaanneler,teyzeler,halalar bebeğiniz,torunlarınız ve yiğenleriniz için şahane,harika ayakkabı tarzı süper patik modelleri sizler için... Tam 30 model seçin,beğenin,örün minik ayaklara giydirin yada hediye edin. Ben bayıldım bu modellere çok şirin ve harika güzeller...
  5. Tığ ve şişle örülmüş örgü çantalar

Tığ ve şişlerle örülmüş birbirinden güzel örgü çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum=)
  6. Anlatımlı tunus işi bebek yeleği anlatımlı

Kızlar anlatımlı olarak tunus işi örgü bebek yeleği modeli arıyorum. Modellerde verebilirsiniz var ise siteniz üzerinden benimle yapılışınıda paylaşabilirsiniz teşekkür ediyorum.
  7. İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli

İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli yapmak istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum sizden İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli teknik bilgilerini yazmanızı rica ediyorum.
  8. İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı anlatımlı Havalar soğuk melekler :) Eskiler ne demiş, ayağını sıcak tut, başını serin. Biz de bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak, hem de gözünüze hitap edecek bir patik modeli paylaşıyoruz :) Yapılışı Öncelikle Patiğe elli ilmek atarak başlayın. beş haraşo iki düz iki ters altı düz...
  9. Örülmesi Çok Kolay Bir Panço Modeli ve Anlatımı

kolay panço modelleri kolay panço yapımı Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız saç örgülü panço modeli yapılışının ardından bu kez örülmesi çok kolayınıza gidecek kolay panço yapımı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu hem şık hem de kolay panço ile tüm gözler üzerinizde olacak :) Malzemeler: 400 gr siyah yün ip 100 gr. simli değişik renk ip 5 numara örgü şişi 14 numara tığ...
  10. Derya Baykal Anlatımlı Bebek Patik Yapılışı

Bebekler için özellikel kış ayların da önemli bir ihtiyaç olan bebek patik modelleri farklı renk ve modellerle örgü danyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Sizler için bu yazımız da Derya Baykal bebek patik modelini malzemeleri ile birlikte açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Şimdiden modeli yapacaklara kolaylıklar dileriz. Derya Baykal Fiyonklu Patik Yapımı İçin Gerekli...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. patik