şişle patik örülmesi anlatımlı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye

iki şişle patik iki şişle patik yapımı nasıl örülür çorap nasıl örülür 5 [​IMG] [​IMG]

ŞİŞLE PATİK ÖRÜLMESİ

şişle patik örülmesi anlatımlı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şişle örülmüş bebek batiği

şişle örülen bebek patikleri bebek batikleri şişle örülen yelekleri bere modelleri elbiseleri Şişle örülmüş bebek batiği
  2. şişle örülen çanta modeli

şişle örülen şal modelleri şişle örülen şallar çanta modelleri örgü örgü örülmüş Şiş ile bir taraftan ters diğer taraftan düz örülerek yapılmış. Kenarlarına sacak yapılarak hoş bir görünüm kazanmış.
  3. güzel patik modeli detaylı anlatımlı

anlatımlı patik örnekleri anlatımlı patik modelleri modelleri örnekleri güzel modeli detaylı
  4. İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli

İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli yapmak istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum sizden İki Şişle Saç Örgülü Patik Modeli teknik bilgilerini yazmanızı rica ediyorum.
  5. İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı anlatımlı Havalar soğuk melekler :) Eskiler ne demiş, ayağını sıcak tut, başını serin. Biz de bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak, hem de gözünüze hitap edecek bir patik modeli paylaşıyoruz :) Yapılışı Öncelikle Patiğe elli ilmek atarak başlayın. beş haraşo iki düz iki ters altı düz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kolay patik nasıl örülür

,
  2. 2 şiş ile patik yapımı

,
  3. iki sisle kolay patik yapimi

,
  4. iki sisle patik yapimi anlatimli