gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sisley Sandeletleri.. Boncuklu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

sisley, markası, ürünleri nelerdir, ayakkabı, parmak arası, sandelet modelleri, 2011 sezon ürünleri, resimleri, hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz

Bu yaz ayaklar çiçek açıyor adeta şıkır şıkır boncuklu modelelri ile bu babetleri görmeniz lazım hanımlar..
    Çünkü harika görünüyorlar
    .

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ilkini beğendim istiyorummmmm yaklaşanı yakarım o benim :D:D

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ​ama bende cok begendimm yaaaa:D

Sisley Sandeletleri.. Boncuklu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sisley 2009 Sonbahar-Kış Kreasyonu

Sisley 2009 Sonbahar-Kış Kreasyonu

sisley çanta sisley çanta modelleri turkey türkiye fiyatları Kendine özen göstermekten hoşlanan Sisley kadını için hazırlanan Sonbahar Kış koleksiyonunda, bol kesimli elbiseler, pliseli trikolar, yüksek belli pantolonlar ve kalın mantolar ön plana çıkıyor. Gri, mürdüm, kırmızı, hardal sarısı, yeşil, lacivert, siyah ve morun hakim olduğu koleksiyondaki erkeksi kesimli pantolonlar, derin...
  2. Sandelet ve terlikler burda:)

Sandelet ve terlikler burda:)

Sıcaklar yakmaya başladı kızlar günlük hayatımızda rahat kıyafet ve ayakkabı tercih ederiz genelde sizlere tam yazlık terlik sandelet ne ararsanız var:D sunuyorum hepsi olabildiğince rahat ve şıkalar:)...
  3. 2011 topuklu, düz sandeletler

2011 topuklu, düz sandeletler

2011 topuklular Yaz ayı gelmeden kafamızda bazı ayakkabı modeleri belirlememiz gerekebilir bazen ben şimdiden siz hanımlara bir kaç düz ve topuklu, kalın taban ayakkabılar buldum Melekler .. Topuktan başka herşeye benziyor.. Yüksek topuklu modeller; Kalın tabanlı modeller; Düz tabanlı sandelet modeller;
  4. Sisley Bayan Elbise Modelleri

Sisley Bayan Elbise Modelleri

sisley, bayan giyim, yeni moda ürünler, 2011 sezon, kısa elbise, diz boyu, siyah, renkli elbise modellerini buradan bulabilirsiniz Sisley en sevdiğim elbise markası; Çünkü tüm aradığım modelleri burada bulabiliyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum:) Kumaşlarından tutun model ve fiyata kadar tam aradığınız gibi. Kısa ve uzun modelleride mevcuttur. Şimdi ise kısa elbiselerini paylaşalım;...
  5. Vogueart Bayan Sandelet Modelleri

Vogueart Bayan Sandelet Modelleri

vogueart, bayan, ayakkabıları, sandalet, yazlık papuç, model ve renkleri, buradan bulabilirsiniz hanımlar Burda illa ki bir tanecik olsun begendiğiniz sandelet çıkacaktır. Hem rengi hemde çeşidi bol :) Buyrun;

Sayfayı Paylaş