gebe
  1. İLKYAZ

İLKYAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

site içi arama yapamıyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında İLKYAZ tarafından paylaşıldı.

merhaba,site içinde konu araması yapamıyorum ,aramaya tıkladığımda açılan pencereye yazı yazamıyorum..yardım ederseniz sevinirim:)

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Arama tuşuna bastıktan sonra mause ile o boş yere tıklama yapıp mauseyi sabitleyin. Aramanızı yapabilrisiniz.

Yada yukarda kırmızı okla gösterilen yerden gelişmiş arama seçeneğini kullanıp aramalarınızı yapabilirsiniz.

site içi arama yapamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Web Siteniz İçin 25 İpucu

Web Siteniz İçin 25 İpucu

Bir web sitesi yaparken genelde site içeriğini hazırlama aşamasını uzun tutar, yayınlama aşamasını ise pek önemsemeyiz. Oysa web yayıncılığının temel ilkeleri, amatör bir siteyle profesyonel bir siteyi birbirinden ayıran en önemli etkenlerdendir. İki basamaklı FTP Web editörlerinin pek çoğu sitenizi doğrudan yayınlama özelliğine de sahiptir, böylece değişikliklerinizi doğrudan web...
  2. side

side

Manavgat'a 7 km uzaklikta olan Side tarihi bir yerlesim merkezidir. Tarihçiler tarafindan I.Ö. 1405'te kuruldugu ifade edilen Side, I.Ö. VI. y.y in yarisindan itibaren, sirasi ile, Lidyalilarin, Perslerin, Iskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaioslarin egemenligini tanimistir. I.Ö. 215 ten sonra Suriye Kralligi'nin denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent I.Ö....
  3. 2'si bir arada atki-sapka

2'si bir arada atki-sapka

Soğuk kış günlerinde sizleri sıcacık tutacak hemde ikisi bir arada takım olarak atkı ve bere modelini sizlerle paylaşıyorum
  4. site icin ellerinie saglik

site icin ellerinie saglik

ya her kes bu siteyi niye bu kadar seviyor?bende dahil
  5. Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenlertefriciye duası salat-ı tefriciye fazileti sevgili melekler biliyorsunuz yer gök dua üstüne kurulmuşturr samiimikalple açılan eller edilen dualar geriçevrilmezz heleki müslümanın müslümana duasıı en makbul olanıdırr mutlaka kabul olur o nedenle sitemizde bir dua etkinliği başlatıyoruz ve sırayla sıkıntısı olana tefriciye duası okuyoruz...

Sayfayı Paylaş