gebe
  1. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

Site için arkaplan resmi olan var mı?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında ^hilal^ tarafından paylaşıldı.

Melekler yine benim staj dosyamda bulunan ödevim için staj gördüğüm kuruma bölümümden dolayı( web tasarmı ) site tasarlamam gerek... Bende Belediye de staj gördüyorum ve dolayısıyla resmi bir kuruma site tasarlıyorum. O yüzden elinizde hem sade duran hem gösterişli olan bi belediye için uygun bir arkaplan(background) resmi varsa buraya yollarsanız çok sevinirim.... yanlızz acil biraz..! 1 günüm kaldı Pazartesi ödevimi teslim edeceğim...
    Şimdiden yardımcı olabilen ve olmak isteyipte olamayan MELEK"lere çok teşekkür ederim... :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bak bakalım hilalcim....:)

Ekli Dosyalar:

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Devam ediyorum....:)

^hilal^ bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir kaç tane daha..:)

Ekli Dosyalar:

^hilal^ bunu beğendi.
  5. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok teşekkür ederim Titişko ablacığım ya..:)

Site için arkaplan resmi olan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Penceresine Arkaplan Resmi Koyun!

MSN Penceresine Arkaplan Resmi Koyun!

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın. 3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der, Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)...
  2. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  3. Profile  Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Profile Arkaplan Resmi Nasıl Eklenir?

Merhaba meleklerim son zamanlarda bu soru bana o kadar soruldu ki artık resimli bir konu açma gereği. duydm. Bu kadar açıklamadan sonra artık yapabilirsiniz diye umuyorum. Buyrun size anlatımım. İşte bu kadar basit meleklerim. Kolay gelsin.
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  5. Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan dün mü ne doğum yapmış acaba kızı olmuş diyorlar sizlerde sitenizde yada bir yerde karşılaştınız mı kızının resimi varmı yada resimleri acaba annesine mi benziyor yoksa babasınamı acayip merak ettim yav :) Varsa bana buraya bu konuya atabilir misiniz. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş