sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim

AZRA

Yeni Üye
Üye
sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim
arkadaşlar sitede en çok birebir olarak tanışmak istedğinz kişi kim (anket açmadım ki herkes herkesi yazabilsin die anket olursa sınırlama olmuş olurdu):angel:

nese bn fikrimi yazayım bn bilge gökçenle tanışmak isterdim:):melek:

Ce: sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim

azra ve raılayı yazmaışım.onlarla tanışmayıda çok ısterım.sankı başka kım kaldıysa :)

aşkolsun bütün forum bu kadar mı?
yeni üyeler sayılmıyor herhalde.
şaka bir yana ben bu forumda herkesi tanımayı isterdim
çünkü çok keyifli olacağını düşünüyorum..

bende rüyamı görmek ve tanımak istiyom ama bilgemin asil bi duruşu olduğuna inanıyom hidoyu karamel tabiiiki nisanı railayı meleğim rüzgarımı çok tanımak isterdim ma elimde olsa herkesle tanışmak isterdim

kimse citosumu yazmamiss,bn taniyorumm cok iyi biri,ama tabiki yüz yüze tanimak isterimm

rüyami merak ediyorum sanirsam cok seksi

bilgegökcen cok disiplinli

ecelinn cok sirin

esenam cok tatli

raila duygusal
melegimeren

melegimrüzgarim

minikmelek

susukungiz

mislinay

örgüm

kördügümm sanirsam yazistiklarim insanlari görmek isterimm, görmesemde tahmin ediyorum nasil insanlarr

unuttuklarim varsa afola,,ama herkesi cok seviyorumm,calikusu senidee,,,

aslında herkesle tanışmak isterdim düşünsenize melekler mekanı günü olucak 5 ayda bir yapılar türkiyenin ortasında bi şehirde.. olması tabiki imkansız belki ama ne kadar güzel olurduu ...

ben en çok kördüğümle canım bitanecik arkadaşımla tanışmak isterdim. sonra bilge çitos rüyam ecelin...... ayyy bu listeeee bayaa uzarrr :)

ben hiç birinizi görmek istemiyom çok kırıldım valla ula biriniz bile benim adımı yazmamış tamam arkadaşlar bende size fazla yaklaşmam zaten tanımak istemiyonuz canınız sağolsun.:cry::Dçok acındırık olmuş yaa:hhh:

Son düzenleme:

bütün konuştuğum kişilerle tanışmak isterdim tabikide daha çok çitosumla rüyamla,hidoşla,nisanla,zeynoşla,bilgeyle
yüz yüze tanışmak isterdimm

Son düzenleme:
Geri