gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

sitede ikinci bi narçiçeğim

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Kızlar siteye Narçiçeğim ismiyle başka biri üye olmuş beni onunla aldatırsanız oyarım hepinizi hahaha

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

sen onula aldatmayız canım senın yerın bızım yanımızda baska sen kendını onunla kıyaslama bıle canım o kendını bellı eder zaten canım bız senı sevıyoruz eskı narımııııııııııııııııı hahaha

sitede ikinci bi narçiçeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitem

Sitem

beni özlüyormuşsun öyle diyorlar kıs kıs gülüyormuş tuzak kuranlar sense besleyerek yalnızlığını kabul ediyormuşsun aldattığını beni soracak olursan hayli kırgınım kırgınlık bir yana bir de şaşkınım tek tek anlayarak hatalarımı sevmeye çalışıyorum yalnızlığımı işte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim bazen bilmeyerek ne yaptığımı iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim...
  2. Narçiçeği

Narçiçeği

Rüyada nar çiçegi veya nar çiçegi renginde bir sey görmek, bir yakininizin veya çocuklarinizdan birinin dügün töreninde hazir bulunacaginiza, bekar iseniz genç bir kimse ile tanisip nisanlanacaginiza ve bir tören yapacaginiza delalet eder.
  3. ikinci kez adet oldum bi sorun mu  var?

ikinci kez adet oldum bi sorun mu var?

iki ay oldu doğum yapalı ikinci kez adet oldum bi sorunmu var
  4. narçiçeğinin babası için yasin okunacaktır

narçiçeğinin babası için yasin okunacaktır

sevgili melekler arkadaşımız narçiçeğinin babası uzun zamandır hastanede tedavi görüyordu geçen salı vefat etmiş kendisi babası için yasin okunmasını istiyor okumak isteyen meleklerimiz varsa okuyup bu konu başlığı altından yazabilierler amcamızın adı hamdi narın babasına allahtan rahmet diliyoruz mekanı cennet olsun toprağı bol olsun M.M Yönetimi

Sayfayı Paylaş