gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevgili Meleklermekani.com sakinleri site içersinde her hangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen bu başlık adı altında bize bildiriniz ki gereği derhal yapılsın.
    Konu açamıyorsanız,Mesaj, yorum yapamıyorsanız, Rep veremiyorsanız vs.vs. lütfen yaşadığınız site genel sorunlarını bildiriniz ki sorunu bir an önce çözelim...

M.M yönetimi

ßeLeN ve EnCey bunu beğendi.
  2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!!
    ben hiç resim yükleyemiyorum avatarda dahil dosya kopyalanamaz kaydırılamaz diyor........

3. kardelen07

kardelen07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm ben chatbox' a giremiyorum sitede yeniyim yoksa benmi beceremiyorum yardım ederseniz sevinirim

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sevgili adminlerim.özel üye olduktan sonra ayarlarımda sorun yaşadım.konu actım kaydet deyınce bir baktım yetkililer onaylayınca dıye tam okuyamadım da bir yazı çıktı ve konum yok oldu.bir kez daha denedim aynı şey oldu.bir arkadaşımın konusuna yorum yazdım bomboş çıktı.sorunumla bir ilgilenirseniz çok sevinirim.ayrıca en son alınan konular var anasayfanın en altındaki panel oda gözülmüyor bende.özel üye olunca yaşıyorum bu sorunları.ben normal üye kalsam daha iyi olacak sanırım.teşekkürler

5. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende resim koyamadım halen sinir oldum tam kaydediyorum hata oluştu diye yazı çıkıyor

6. beyazmelek_melek

beyazmelek_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

SLM
    RESIMI INDIRIYORUM BÖYLE GÖZÜKÜYOR; RESIM OYNUYOR NORMALDE.

NEYI YANLIS YAPTIGIMI ALAYAMADIMM
    YARDIM EDERMISINIZ LTF

Son düzenleme: 25 Mayıs 2009
  7. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim gönderemiyorum
    imageshackle açtığım konu metninin içine linki kopyalayıp yerleştiremiyorum.{ctrl} {v}ile uğraşıyorum çoklu resimlerde de enter ile ara boşluk vererekmi yapılıyo bilmiyorum.şimdiye kadar gönderdiklerimi netten bulmuştum.önceden var olan resimleri migönderemiyorum.yardımcı olurmusunuz ben yeniyide.şimdiden teşkkürler.

8. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Kopyala -yapıştır yapamıyorum sitede neden acaba??? yardımcı olursanız sevınırım. Şimdiden teşekkurler

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bizim sitemizden mi kopyalıyamıyor sunuz? Yoksa başka siten kopyaladığınızı bizim sitemize mi yapıştıramıyor sunuz?

10. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bnde sıteye yeni oldum arkadaslar ama mesaj yazamıyorum kullanmasını daha öğrenemedim yardm lütfen

11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öncelikle sitemize hoşgeldiniz ve işte yazmışsınız, sorun ne :D:D

12. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nereye mesaj yazamıyorsunuz ? konu içine yazamıyorsanız şuan yazmışsınız zaten :D:D özel mesaj olarak diyorsanızz veya chatbox a yazamıyorsanız hangisiyse onu belirtinn bize

13. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun kızlar siteyi iyicie bi didikledim verdiğiniz bilgiler her konuda okudum ve yaptım başardım msj yazabiliyorummmm:))ckk tşkkr..

14. sare0703

sare0703 Forum Okuru

merhaba.bende bi konu actıgım zaman oraya cvp geldiginde bilgilendirme almıyorum?bu normalde böylemi yani sürekli takip etmekmi gerek yoksa bi ayarımı var?

15. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sare, konu açtığınızda eğer mesajınız beğenilirse ana sayfada panelinizin bildirimleriniz bölümünde uyarı alırsınız. Ayrıca konunuza cevap yazılıp yazılmadığını öğrenmek için de yine ana sayfada ki panelinizde Ayarlar bölümünü tıkladığınızda verilen cevaplar listelenecektir. :)

Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat!! tüm melekler aşı'ya

Dikkat!! tüm melekler aşı'ya

Sevgili, melek arkadaşlarım.Mutlaka okuyun ve en yakın sağlık ocağına gidip aşınızı yaptırınız.Sağlığınız bizim için önemli:) Sağlık Bakanlığı, Kızamıkçık Vakalarını En Az Düzeye İndirmek ve Kızakmıkçığa Bağlı Düşük ve Bebeklerde Oluşabilecek Anomalilerin Engellenmesi Amacıyla 18-35 Yaş Arasındaki Kadınlara Yönelik Aşı Kampanyası Başlattı.
  2. bu 14 ilde yaşayan melekler dikkat!!!!!!!!!!!

bu 14 ilde yaşayan melekler dikkat!!!!!!!!!!!

Meteoroloji uyarıyor.Aman meleklerim dikkat... Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Marmara'nın doğusunda ve Batı Karadeniz'de yaşayan vatandaşlara ikinci bir sel uyarısı geldi. İstanbul il geneli, Yalova, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Balıkesir, Kırklareli, Bilecik; bunun dışında Batı Karadeniz'de Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak ve Bartın çevrelerinde yaşayan vatandaşlar kuvvetli...
  3. Tüm Sitenin Dİkkatine!

Tüm Sitenin Dİkkatine!

merhaba değerlli adminlerim ve sevgili melekler; bildiğiniz gibi haftanın konuğu projesini uzun zamandır yapmıyoruz. bu konuya el atarak yeni baştan düzenleme ile bu işi ben üstleniyorum. her hafta adminlerden başlamak üzere bir meleğimiz ile röportaj yapıcaz :D:D bu haftamızın konuğu site yöneticimiz sayın sadmindir :D:D sadmine güzel vede özel merak ettiğiniz ,sormak istediğiniz...

Sayfayı Paylaş