gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Siteler Hakkında | Web Sitesi Ansiklopedisi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Yeni bir Türkçe servis tanıtımı daha. Bu sefer servis biraz daha genel kullanıcıya hitap etmekte. Siteler Hakkında servisi ile tip fark etmeksizin (forum, blog, portal vs.) bütün web sitelerinin istatistiklerini inceleyebilirsiniz. Site sizin olmasa da ekleyebilir, dizine katkıda bulunabilirsiniz.
    Herhangi bir siteye dair: Yahoo indeksi, backlinki; google pr değeri; alexa sıralaması ve sunucu bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bunun yanında servisin kendine göre bir puanlama sistemi de mevcut! Yukarıda verilen kriterleri kendi algoritmasına göre değerlendirip sıralama da yapılmış. Bloxoo’nun sisteminden daha mantıklı olduğunu söyleyebilirim.
    Sitelerin olduğu sayfalara yorum yapabilir; sahibi olduğunuz site hakkında birçok bilgi ekleyebilirisiniz. Sade tasarım ile herşeyin kontrolünüzde olduğunu hissedeceksiniz. Resimle anlatıma bu yüzden gerek duymuyorum.
    Fikir Türkiye’de ilk ve başarılı. Umarım gelişimi sürdürür ve 131,827 adet kayıtlı web sitesi bu durumdan memnun kalır.

Siteler Hakkında | Web Sitesi Ansiklopedisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitemizdeki Reklamlar Hakkında

Sitemizdeki Reklamlar Hakkında

Merhaba Meleklerim, Sitemizde kayıtlı olan tüm kullanıcılara google reklamı ve diğer reklamlar kapatılarak, Kayıtlı kullanıcılarımızın daha temiz sayfalar görüntülenmesi sağlanmıştır. ( Tüm Yönetim Dahil ) Duyrulur. Sevgiler.
  2. dede korkut hakkında bilgi lazım varmı sitenizde ?

dede korkut hakkında bilgi lazım varmı sitenizde ?

Selam.Bir araştırma ödevim için dede korkut hakkında bilgi toplamam lazım.Hikayelerini araştırdım ama şimdi kendisiyle ilgili bilgilere ihtiyacım var. Yardım edermisiniz ?
  3. Internet sitesi yada bloğu olan bayanların sitelerinin 1 tam gün reklamını yapıyoruz

Internet sitesi yada bloğu olan bayanların sitelerinin 1 tam gün reklamını yapıyoruz

İNTERNET SİTESİ YADA BLOĞU OLAN BAYANLARIN SİTELERİNİN 1 TAM GÜN REKLAMINI YAPIYORUZ :) Evet arkadaşlarım Türkiye'nin en büyük kadın sitelerinden birisi olan MELEKLER MEKANI.COM da, sitenin her yerinden görünür şekilde sitenizin bir günlük reklamını yapmak ister misiniz ? Bunun için yapmanız gereken tek şey, mail aracılığı ile sİze gönderdiğimiz bir haberimizi, bloğunuzda yada...
  4. Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?

Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?

biletimi internetten aldım çıktısını alabilir miyim,uçak biletimin çıktısını nerden alabilirim,uçuş biletimi netten aldım yazdırabilir miyim,uçak biletimi internetten aldım check-in nasıl yaptıracağım,uçuş için check-in nasıl yapılır,uçuş biletini internetten alanlar nerde check-in yaptırırlar, Online check-in yapan elektronik biletli yolcular, Online biniş kartı hizmetine açık olan...

Sayfayı Paylaş