gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Sitelerin eski halleri ...

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Sitenin eski hallerine baktım durdum. En başından beri ne kadar gelişmişiz, ne kadar ilerlemişiz. :) Nostalji oldu benim için gerçekten. Eski üyeler, arkadaşlarımız, yıllardır ayrılmadıklarımız. Hoş bir paylaşım oldu bu, teşekkürler eklediğin için. + rep diyorum nostalji için. Ellerine sağlık. Daha da iyi yerlere gelmek, daha da gelişmek dileğiyle, emeği geçen herkese yürekten teşekkürler sitemizde.
    Sevgiler..

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Benim icinde cok gzl oldu, mm nin ozamanlarini bilmyiordum :)

acikcasi cokta sasirdim, cok kisa zmn icinde cok gelismis ve cok güzellesmis mm :)

Katiliyorum Nemesis, daha iyi yerlere gelmek dilgiyle.. :):)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vay be hakkaten çok ilginçmiş kız< nerden de buluosun bööle şeyleri :)süpersin canım...

Sitelerin eski halleri ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin eski halleri...

ünlülerin eski halleri...

sanatçıların eski halleri sanatçıların estetiksiz halleri deniz akkaya eski hali deniz akkaya estetiksiz hali birce akalay deniz akkaya mahsun kırmızıgül serdar ortaç alişan zara orhan gencebay abdullah gül
  2. Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

Ünlülerin Eski ve Yeni Halleri

türk ünlülerin eski ve yeni halleri ünlülerin eski ve yeni halleri oyuncuların şimdiki kilolu sanatçıların Eskiden Çok Seksilerdi Ya Şimdi? 50 yaşından sonra kadınların hep genç ve güzel kalmaya ihtiyacı varmış gibi yazılır çizilir. Aslında zaman erkekleri de yaşlandırır. Testesterona bağlı olarak mı bilinmez çabuk yaşlanan ve 'neydiler ne oldular' dedirten, geçmişte 'yaşayan en...
  3. Vücudun Eski Haline Dönüsü

Vücudun Eski Haline Dönüsü

Bu devrede cinsiyet organlarında gebelikten, doğumdan ileri gelmiş değişiklikler düzelir, öte yandan meme bezlerinin çalışması başlar. Doğumdan sonra ortalama bir kilo ağırlığını bulan rahim yavaş yavaş ufalır, eski büyüklüğüne iner. İlk adet, meme vermeyenlerde altı hafta sonra meme verenlerde ise, çoğunlukla meme kesiminden sonra görülür. Döl yatağı (rahim) ortalama iki hafta içinde normal...
  4. Eski halinden eser yok

Eski halinden eser yok

Alacakaranlık film sersinin yakışıklı yıldızı Robert Pattinson'ın son görüntüleri şoke etti Oyunculuk kariyerinde Alacakaranlık - Twilight serisinde canlandırdığı yakışıklı ve karizmatik Edward Cullen karakteri ile tanınan Robert Pattinson'ın eski halinden eser kalmadı. Amerikan basınından Celebuzz sitesinde yayınlanan fotoğraflarda aktörün pek de çekici göründüğü söylenemez. The Rover -...
  5. Eski Halılarla Gelen Dekoratiflikler

Eski Halılarla Gelen Dekoratiflikler

Dekorasyonda Nostaljik Trendler Eski Kilimlerle Gelen Değişim Farklı Tasarımlarda Oluşturulan Kilim Modelleri Evlerinizde eski evlerin havasını biraz olsun estirmek istemez misiniz? Evlerinizde farklı ortamlar yaratmak istiyorsanız oturma odası için seçeceğiniz eski kilim modelleri sizlere yardımcı olacaktır. Farklı motiflerde seçeceğiniz kilimler sizlerin istediğiniz dekor değişiminde farklı...

Sayfayı Paylaş