gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sitemize Resim Yüklemek

Konu, 'Haziran Ayı Anneleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Paylaşımcı Melek Grubu'nda kayıtlı kişiler ve Hamiş Melekler, aşağıdaki şekilden anlatıldığı gibi resim yükleyebilirler. Öncelikle resimlerin isimleri ile bilgisayarınıza kayıt yapıyorsunuz. Dikkat edeceğiniz şey resimleri kaydederken türkçe karakterler kullanmayın

bros modeli gibi, broş modeli yerine bros modeli yazın çok uzun isimler oluşturmayın.

RESMİ NASIL AÇARIZ

Dedikten hemen sonra sizi yönlendirdiği resim yükleme sayfasından
    resminizin altında bulunan BB Codeye bir kere tıklayıp CTRL A tuşu ile yazının tamamını seçip, ya ctrl c deyip kopyalayın yada sağ klik yaparak bu mavi yazı üzerindeyken kopyala deyin ve konuyu açacağınız yere yapıştırın, dikkat edin konuyu tam açmadan linkler resme dönüşmez :)

Resimlerin sitemize yüklenecek olmasının tek amacı; resimler asla ölmüyor arkadaşlarım, yani iki sene sonra bile yüklediğiniz resmi ilgili konu içinden bulabilir, görebilirsiniz. Biliyorsunuz ki imageshack yada hizliresim gibi sitelere yüklenen resimler belli süre sonra silinirler.

SADMİN

Sitemize Resim Yüklemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim yüklemek istiyorum

resim yüklemek istiyorum

Arkadaşlar ben paylaşımcı melek oldum nasıl resim yükleyebilirim
  2. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)
  3. resim üzerine yazı yazma siteleri

resim üzerine yazı yazma siteleri

Fincana Resim eklemek, Duvara resim koy, duvara resmimi koyma, duvara resmini yapıştır, tabelaya isim yazma, tabelaya resmini koy, formaya ismini yaz Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda sizler ile resimin üzerine yazı yazma linklerini paylaşıyor ve istediğiniz resime istediğiniz ismi yazabileceğiniz birbirinden farklı ve eğlenceli bağlantıları...

Sayfayı Paylaş