gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

sitemızı kurtlar kuslar bastııı

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

burayı tıklayınız istegınıze göre sıtemızı ne bassın ayarlıyabılıyorsunuzz ben bebıslerı tercıh ederım

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sitemızı kurtlar kuslar bastııı
    :hhh: :hhh: Çok hoş gerçekten. Paylaşım için teşekkürler canım. TExt sucker çok komik :D

sitemızı kurtlar kuslar bastııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuslar

kuslar

Babasi Ispanya'nin en agir siyasi cezalarinin verildigi bir hapishanede mahkumdu kucuk kizin. Firsat buldugu her haftasonu babasini ziyaret icin annesiyle birlikte hapishaneye giderdi. Yine bir ziyarete giderken babasi icin cizdigi resmi yaninda yaninda goturdu ancak hapishane kurallarina gore ozgurlugu cagristiran her turlu seyin mahkumlara verilmesi yasakti. Bu sebeple kagida cizdigi...
  2. Sitem

Sitem

beni özlüyormuşsun öyle diyorlar kıs kıs gülüyormuş tuzak kuranlar sense besleyerek yalnızlığını kabul ediyormuşsun aldattığını beni soracak olursan hayli kırgınım kırgınlık bir yana bir de şaşkınım tek tek anlayarak hatalarımı sevmeye çalışıyorum yalnızlığımı işte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim bazen bilmeyerek ne yaptığımı iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim...
  3. kus gagasi

kus gagasi

Kus gagası Kus gagasi görmek, söhretli bir kisi olmaya delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kus gagasi, ona malik olan kimse için, yaygin bir söhrete erismeye isarettir
  4. kus darisi

kus darisi

: Kus darısı Kus darisi görmek, zorluklarla ele geçen mal ile tabir olunur. Satin almak veya satmak (beyaz dari) gibi yorumlanir. Kus darisini yedigini görmek iyi degildir. Kus darisi az veya çok toplu veya daginik, pismis veya çig olsun, az mala delalet eder.
  5. kus

kus

Kus Rüyasinda bildigi veya bilmedigi bir kusa sahip oldugunu görmek, hayra ve muradina ermege isarettir. Üzerine bir kus kondugunu görenin muradi olur. Bir kusun üstünden uçup gittigini gören muradina erer. Ibni Sirin'e göre; rüyasinda büyük kus görmek kederdir. Bir yerde kuslarin ötüstüklerini görmek, o yer halki için musibettir. Bir kusla konusmak büyüklük, elinde bir kusun öldügünü görmek...

Sayfayı Paylaş