gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Sitemizin beni merakla bekleyen meleklerine,

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba, zaman zaman mesajlarınızı okuyorum.. Biran önce aranıza dönmemi istiyorsunuz.. İşlerimi az da olsa yoluna koydum. Ankara'ya kesin dönüş yaptıktan sonra açılıma başlarım sanıyorum. Bu ne kadar sürer derseniz Bu ayın sonu olsa bile Ağustos ayı ramazan..

Ramazanda da açılım yapmıyorum..
    En kötü Ramazana girmeden size aylık yorum hazırlarım diye düşünüyorum...

İyi dualarınızı bekliyorum.. Çok yorgunum ve yoğunum.. Sizlerede sağlıklı günler diliyorum..
    Sevgiler
    handanca

Sitemizin beni merakla bekleyen meleklerine, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Merak eden Köşemin ve sitemizin Sevgili Melekleri ,

Beni Merak eden Köşemin ve sitemizin Sevgili Melekleri ,

Herkese selam öncelikle; Başarılı bir operasyon geçirdim. Allaha şükür şuan daha iyim. Sağlığınızın kıymetini bilin. Herşeyede kafayı takıp sorun yapmayın. Allah korusun yoksa bir hastalığa davetiye çıkarırsınız. Kötü huylu değilmiş timör. Ama sağ yüz sinirlerimi sarmış. Beynime ulaşmamış çok şükür. Temizlendi şimdilik. Biraz kendimi toparlayım Allahta izin verirse döneceğim tekrar....
  2. merhabalar sitenin melekleri

merhabalar sitenin melekleri

ben istanbuldan gülbin..25 yaşındayım..5 yıllık evliyim..aranıza yeni katıldım..umarım güzel arkadaşlıklar kurarız..kalıcı dostluklar diliyorum...
  3. Asker Bekleyen Melekler ...

Asker Bekleyen Melekler ...

asker bekleyen asker psikolojisi nasıl olur Asker bekleyen melekler. Gelin burada hepimiz asker beklerken yaşadığımız üzüntüleri, sıkıntıları veya mutlulukları paylaşalım. Sıcacık sohbetler ve güzel paylaşımlar dilerim... :)
  4. Sitenin enlerini seçiyoruz melekler

Sitenin enlerini seçiyoruz melekler

evet melekler güzel bir oynayakmı :D:D sitenin enlerini seçiyoruz altta vereceğim şıkları kopyalayın ve cevap sayfasına yapıştırın sonra karşısına uygun melekleri yazınn hadi bakalım kim nee :D:D 1 kişiyi birden fazla yere yazabilrisiniz isterseniz kolay gele :D:D Başımın tatlı belası dediğiniz üye: Konularını en çok beğendiğiniz üye: En aktif üye: En yardımsever üye: En ciddi...

Sayfayı Paylaş