gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Sitemizin Enleri Yarışmasının Sonuçları

Konu, 'Çöplük' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

:olmaz:evet melekler geçtiğimiz günlerde sitemizin enleri yarışmasın 1. olan arkadaşlaarımızı açıklama zamanı gelmedi mi sizce de :eller: :olmaz::horn:

En Sevilen Melek . 13 oy ile Tabikisi Cemoş :first:

En popüler Melek 9 oy ile Cemoşşş :first: ve 5 oy ile Asimelek ( ben ben ben ):second:

En çok Konuşan Melek : 11 oy ile tabikisi de cemoş :first:hahaha

En Sakin Melek 4 oy ile Herkesi sollayan Adminimiz Titannnnn :first:

En Ciddi Melek 10 oy ile Ciddi Görünümlü ama yufka gibi yüreğe Sahip adminimz Titann :first:

En duygusal Melek 4 Oy ile herkesi geride bırakarak ben olmuşum:humble: :first:

En Çok Tanımak İstediğiniz Melek 4 oy olarak Adminlerimizide Geride bırakan gizemine gizem katmış üyemiz Little_grill:first: hahaha

En sabırlı melek 5 oy alan ve binlerce meleğe tahammül eden Adminimiz rüyammmmmmmmmm ve 5 oy alarak birinciliği Cemoşşş paylaşıyor :first:

En Yardımsever Melek 7 oy alarak Chatimizin gülü Cemoşşşşşşşş:first: ve 5 oy alarak 2. olan Titan adminim :second:

En çok Gülen Melek 7 oy alan Cemocan :first: hahaha

En çok Soru Soran Melek 2 oy ile Asimelek ve 2 oy ile asiruki :first: hahahaha ( beni seçtiğiniz için kınıyorum sizi :hıh: )

En çok konuşan Melek 5 Oy ile adı üstünde Geveze ve Chatimizin gülü Cemoş :first: hahaha

En Gizemli Melek 4 oy alarak pamukşekeri ::first: ve 3 oy ile Litlle_grill :D:D :second:

En olgun Melek 7 oy ile Adminimiz Titan :first: ve sitemizin biricik aplası 5 oy ile Neşe aplaaaaa :second:

En çılgın melek 4 oy ile Meloooooooo :first:

En seksi melek 4 oy ile ve yaptığı açıklama ile Gevezeeeeee :first: ayy hahahaha

En zeki Melek 4oy ile Cemoşşşşşşşşşş:first: ve 3 oy ile cemoşun izinden gelenn Enceyyyyy :second:

En İdareci Melek 4 er oy alarak birinciği paylaşan Adinlerimiz ***** ve Titannnn :first:

En Çalışkan melek Tabikide 5 oy alan Rüyammm :first:

En çok yanlış yazan melek hahahahahahahaha buda sorulur mu 10 oy ile Tabikide Cemoş :first:

En Şirin Melek 6 oy ile Encey :first:

En tanındık melek 11 oy ile cemoş:first: 4 oy ile ben ( ASİMELEK ) :second:

En şımarık melek 5 oy ile ASİMELEK :D:D aaa ne kaa ayıp :hıh: :first:

En esprili Melek 9 oy ile Cemoşşşşşşşşşşşşşş :first: veee 3 oy ile Lavinyam :second:

En Aktif Melek 5 oy ile biricik Adminimiz *****:first: ve 4 er oy ile Cemoş Ve bennnnnn ( ASİMELEK ) :second:

asiruki bunu beğendi.
  2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

tebrik ederim kızlar(= bende hiç bi sıfatı olmayan melek oldum galiba :D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yüreklerin sıfatısın meleğimmm sen :kiss:

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    kazanan arkadaşlarımı kutlarrr ellerini sıkar alınlarından öperek konuşmama son veriyorum :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende seni muahh muahhhh öpüyorummmm :asskim:

gamselim bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyoruz kızlar. Sağolun varolun :D:D
    Ellerine sağlık Asicik, devamını bekliyoruz :tik:

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ay teşekkür ederim asimmmmmmmm(=

8. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hepinizi tebrik ederim :cheer2::clapping:

Sitemizin Enleri Yarışmasının Sonuçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En çok tıklanan siteler

En çok tıklanan siteler

en çok tıklanan siteler 2009 en çok tıklanan siteler dünyada kadın siteleri kadınların tıkladığı En çok tıklanan siteler Dünyanın en çok tıklanan siteleri beli oldu Dünyanın en çok tıklanan siteleri beli oldu. İlk 10'da Youtube sürprizi yaşandı Nielsen/Net Ratings raporuna göre dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belirlendi. İlk üç sırayı alan Microsoft, Google ve Yahoo'nun trafiği...
  2. Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. :D

Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. :D

:D :D :D :D :D :D Melekler Mekanı reytingleri daha da arttırmak için yeni bir şeyler yapmaya karar verdi,daha doğrusu verdim bu oyunu başka bir sitede buldum hoşuma gitti neden burada olmasın dedüm :D Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. Kurallar: 1. Kimse birbirine bakmasın :D :D :D 2. Bir kişiyi 2 defa katılamaz. 3. Listenin dışından kimseye oy verilemez....
  3. En Güzel Kimin Kupası Yarışma Sonucu

En Güzel Kimin Kupası Yarışma Sonucu

en güzel yarışmalar, yarışma sonuçları, kupa yarışması, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun melekler. Evet melekler en güzel kupa yarışmamızın sonuna geldikk. Yarışmamızın Birincisi Sizin oylarınızla 16 oy alarak 3. resim ile sevgili Adminimiz Titan olmuştur :D:D 13 oy alarak yarışmamızda ikinciliği alan 13 oy ile 1. resimin Sahibi sevgili Jupiter olmuştur. yarışmamızın üçüncüsü...
  4. Eurovision Şarkı Yarışmasının Siteleri Hackerler Tarafından Çökertildi....

Eurovision Şarkı Yarışmasının Siteleri Hackerler Tarafından Çökertildi....

Eurovision Şarkı Yarışması Eurovision Şarkı Yarışması Siteleri İşte Bu sene Azerbaycan Bakü de yapılacak olan Eurovision Şarkı yarışmasının siteleri hackerler tarafından çökertilmiş...Bakalım daha ne haberlerini duyacağız..Bekleyelim ve görelim...Burada da Can Bonomo nun seslendireceği şarkımızın sözleri bulunmakta... Eurovision Şarkı Yarışması Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek...
  5. Sitenin enlerini seçiyoruz melekler

Sitenin enlerini seçiyoruz melekler

evet melekler güzel bir oynayakmı :D:D sitenin enlerini seçiyoruz altta vereceğim şıkları kopyalayın ve cevap sayfasına yapıştırın sonra karşısına uygun melekleri yazınn hadi bakalım kim nee :D:D 1 kişiyi birden fazla yere yazabilrisiniz isterseniz kolay gele :D:D Başımın tatlı belası dediğiniz üye: Konularını en çok beğendiğiniz üye: En aktif üye: En yardımsever üye: En ciddi...

Sayfayı Paylaş