gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113

Sitemizin Kralı ve Kraliçesi Sadmin ve eşi Mawi nin şok görüntüleri

Konu, 'Magazin' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim.Yakın zaman da ,sitemizin sahipleri olan sadmin ve mawi adminenin evine konuk oldum..Kendi evimdeymişim gibi çok rahattım.Normalde gittiğim yerde pek rahat etmem:D:D Bu rahatlığı tabikide ev sahibeleri olan sadmin ve mawi admine sayesinde yaşadım:) Sadmin çok mert ,babacan,eli açık ,çok neşeli ama çayı çok geç servis edildiği zaman mawi adminle bendenize esip gürleyen bir insan :D:D Mawi adminim canım bacım dünya güzelim,benim diğer yanım...Diğer yarım çünkü onu en iyi anlayan benim,beni en iyi anlayan odur...Evleri modern tarzda ,zevkle döşenmiş bir mimariye sahip.Evi güzelleştiren özellikler den biride sadmin ve mawi adminin pırlanta kadar değerli ,dünya tatlısı çocukları..

Çok iyi bir anne,mükemmel bir eş..Kısacası anlatılmaz yaşanır bir çift,mükemmel bir aile,harika bir dostlar..Sizleri çok seviyorum ,iyi ki varsınız..Mutluluğunuz daim olsun,rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın.En kısa zaman da tekrar görüşmek dileğiyle..
    NOT:kusura bakmayın hasta olduğum için toparlayamadım,yazacak çok şey var ama,kalptekiler yazıya dökülemiyor:)

Ve işte Sadmin ve Mawinin aşk kokan görüntüleri flash flash flash!!!!

Sadmin Mawinin Kulağına aşk sözlerini fısıldıyor:)

Sadmin bizi eshabıl kehfe götürdü.Eshabıl kehfte bir aşk masalı :)

Sadmin her fırsatta Mawinin ellerini sıkıca tutuyordu.Ben de bu anı ölümsüzleştirmek istedim:)Elleriniz hiç ayrılmasın canlar...
    sadmin mawi adminin altın sarısı saçlarına çiçek takıyordu ve bende onları yakaladım:D:D

Sadmin ve mawi adminin birlikte çalıştığı büroları.Sadmin büroda oyun oynuyor.İlk kez sadmini pc den uzak tv başında görüyorum.(çok yoğun bir insan,boş vakti hiç yok)

Boş vakti hiç olmayan sadminim abim,bizi tarsusa götürürken..
    Ahanda paşa sadminin mawiye hediyesi..Sadminin mawi için sarf ettiği aşk sözlerini şimdilik ezberliyor;)

İşte sadminin bizim için yaptığı,tavuklu,mantarlı kaşarlı bol sebzeli leziz yemeği:) ah bir arada çiğ köfte yoğurdu,onu resimleyemedim malesef.Ellerinize yüreğinize sağlık sadminim ve mawi adminim:)

sılam_nisa, SadmiN, MaWiM ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Beyza öncelikle seni özledik diyorum arkadaşım :kiss: Tez vakitte gelmeni bekliyoruz :D:D
    Allah mutluluğunuzu daim etsin, yuvanızda bebeklerinizle birlikte bir ömür mutlu olun inşaallah :)

MaWiM, BEYZA21 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok güzell görüntüler tütütütüüüü maşallah diyelim allah aşklarını daim etsin yuvalarında mutlu huzurlu yaşasınlar çocukalrıylaa :D:D ama bişe demeden geçemicem sadminim dombilisin işte lo kanıtı bu resimler hahahahaha umarım bu laflarımdan sonra sitede son anlarımı yaşamam hahahahahaha

çok tatlısınız maşallah sizeee:nazar:

MaWiM, BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Titan bende sizi özledim canım:kiss:İnşallah canım en yakın zamanda görüşürüz:)

cemo eşhedini getir hahahaha yandın sen yandın :hhh: sadmin seni görmesin

MaWiM, CeMoŞ ve TİTAN bunu beğendi.
  5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    ene harbi magazin olmuş he manşallah sadminim mavim uzn uzn mutlu mesut yaşayın yaşlanın sadminmde yaşlılıkta azcık erisin hahaha kendi yapmış yimiş mavime yidrmemiş hahahah

MaWiM, CeMoŞ, BEYZA21 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Allah mutluluğunuzu daim etsin..

MaWiM, BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :oppucuk::oppucuk::oppucuk:

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Valla canım mawi formuna çok dikkat ediyor:) Her şeyi yer içer ama sporda yapar :) sadmin de çok kilolu değil fotolarda öyle çıkmış:dil:

MaWiM bunu beğendi.
  9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim mutluluğunuzu daim etsin mavim ve sadmin adminlerimmmmm :D:D örnek çiftsiniz bende Sadmin adminimi oyun oynarken görünce şok oldum yane :D:D

10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    eşşedüenleeeeeeeeeeeeilahe illallahhh hahaha hiççbişe olmaz arkamda mavi var ardım sağlam hahaha

11. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    beyzam bebem bende zati jenıfer lop-et gibin çıkıyom fotoalrda hahahah
    :dil:

12. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İyi dileklerini bizden esirgemeyen, duaları ile yanımızda olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Sevgili Beyza21 ve Tillolu kardeşime teşekkür ediyorum. Allah sizlerin gönlüne göre versin. Gelecek herkese kapımız sonuna kadar açık. Ayrıca resimler için uğraşıp didindiğin için de teşekkür ediyorum. Da arkadan kelimi çekmişsin vallahi darıldım Beyza21 :) Alacağın olsun senin. Aslında kel değilimde işte photoshop yapınca kelleştirmişsin sırf çirkin çıkayım diye.

Olsun :D:D canın sağolsun.

MaWiM ve CeMoŞ bunu beğendi.
  13. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

ayy bide kellikmi varrr hahahaha hiç fark etmedim aaaa şoklardayım du bidaha bakacam resimlere hahahahahahahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Beyzammmm şu an konuyu yeni gördüm gerçekten şokladın bizi çünkü haberim bile yoktu söylemedin bile:D:D Atacağını tam olarak bilseydim daha ne özel pozlar verirdim senin için hahaha Şaka bir yana bu dünyada ahretliğim dediğim canıma cansın,bacımsın can dostumsun. Bizler de sizin gibi değerli bir aileyi evimizde ağırlamaktan inan ki büyük bir onur ve mutluluk duyduk. Nasıl geçtiini bile anlamadım daha doğrusu doyamadım sana:)

Çok güzel günlerdi Allah'ın izni ile inşallah tekrar en kısa zaman da bir araya geliriz. Senle sohbet etmek çok güzel, senle dertleşmek, konuşmak bir arada olmak vakit geçirmenin tadı paha biçilemez can dostum..

Öyle güzel şeyler yazmışsın ki inanki gözlerimi şu an dolu dolu ettin...Allah'ıma şükürler olsun ki senin gibi bir dosta sahibim. En kötü günlerimde yanımda oldun yeri geldi gözyaşımı paylaşıp benimle birlikte ağladın, yeri geldi kahkahalarıma ortak olup birlikte güldük..Rabbim gönlüne göre versin...İyiki varsın...İyiki...(Can Dostum)

BEYZA21 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  15. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    vallahaaa gördüm hahaha ayy artık dahada bişey dimem lo hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
Sitemizin Kralı ve Kraliçesi Sadmin ve eşi Mawi nin şok görüntüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kral henry ve kilise

Kral henry ve kilise

kral henry ve eşleri Papa VIII. Henry'yi Bağışlamayı Reddeder 1533, Roma ve İngiltere Papanın bağışlamaları, Tanrının kanunlarına karşı gelen insanları affetmenin bir yoludur ve sık sık gerçekleşmemesi gerekir. Ancak Katolik Kilisesi standartlarını çok yüksek tutamamıştı. O çağda papaların metresleri, gayri meşru çocukları oluyordu. Bu şartlar altında bağışlanma kağıtları Vatikan...
  2. Bilge ve Kral

Bilge ve Kral

En önemli an, En önemli kişi, En önemli iş... Bir zamanlar bir kralın aklına şöyle bir düşünce geldi:''Eğer bir işe ne zaman başlayacağımı , kimi dinleyeceğimi ve yapmam gereken en önemli şeyin ne oluğunu bilseydim , giriştiğim her işi başarırdım.'' Krallığın dört bir yanına , kim kendisine her iş için en uygun anı,bu iş için en gerekli kişinin kim olduğunu ve yapılması gereken en...
  3. Kral ve dört eşi

Kral ve dört eşi

Bir zamanlar, büyük ve güçlü bir ülkeyi yöneten bir kralın 4 eşi varmış. Kral en çok dördüncü eşini severmiş, bir dediğini iki etmez, her şeyin en güzelini en iyisini ona verirmiş. Kral üçüncü eşini de çok severmiş. Bu güzelliğin bir gün kendisini terk edebileceğinden korktuğu için, onu çok kıskanır, üzerine titrermiş. İkinci eşini de severmiş kral. Kendisine karşı her zaman iyi ve...
  4. Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.Allah kimseyi babasız bırakmasın.... Sevgili eşime... Babama... Tüm babalara..... Hayal'den sevgilerle...
  5. sayın SADMİN ve MAWİM

sayın SADMİN ve MAWİM

hamile kaldığımız zaman rengimiz ne güzel kırmızıydı.kadın özel hissediyor böyle.sonra doğurduk rengimizi aldınız.sudan çıkmış balığa döndük siyahı görünce..sırf o renk için bidaha bebiş istiyorum :D:D oldumu adminlerim yaaa.annelik kutsal değilmi ühühühü :( lütfen biz annelerin rengimizi farklı yapın.saygılarımla :D:D

Sayfayı Paylaş