gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sitenin rengi

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

açıkcası eleştirmeye hakkm varmı bilmiyorum ama sitenin bundan önceki hali daha güzeldi bence.. svmedim bu tasarımı ve konuların başlıklar altında gizlenmesini hepsi ana sayfada açık açık yazyorken daha hoştu bence kapalı olmuş bu biraz :(:(

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: sitenin rengi
    bence bu daha hoş olmuşş elelrinize sağlık emeğine geçen herkese teşşekkürler:Laie_23:

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım tabıkı eleştırme yapabılırsın ama..ben sana katılmıyorum bence çok guzel olmuşşş..

4. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ellerinize sağlık renk bir harika olmuş..diğer bölümlerimiz de öyle adminlerrr süpersinizz:)

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş bence sitemisin rengi ben çok beğendim:)

6. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    site çok karmaşık duruyor ilk bakışta ,yani bişeyleri bulmak için epey uğraştım .sayfamı çok büyük resimlermi öyle bişey sanki birde pembe olunca dahada karmaşık görünüyor yinede çok emek verilmiş ellerinize sağlık

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok güzel olmuş.renkler de harika tam benlik.yapanın da yaptıranın da ellerine emeğine sağlık...

sitenin rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitem

Sitem

beni özlüyormuşsun öyle diyorlar kıs kıs gülüyormuş tuzak kuranlar sense besleyerek yalnızlığını kabul ediyormuşsun aldattığını beni soracak olursan hayli kırgınım kırgınlık bir yana bir de şaşkınım tek tek anlayarak hatalarımı sevmeye çalışıyorum yalnızlığımı işte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim bazen bilmeyerek ne yaptığımı iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim...
  2. Sitem etmek

Sitem etmek

Birinin sitemine maruz kalmak, onun rica ile yalvarmasına, Haklı bir gerekçeyle sitem ettiğini görmek ilahi yardım görmeye delalet eder.Kirmani'ye (RA) göre: rüyada bir kimsenin sitem ettigini gören o kimseye söz geçiremez. Rüyada sitem edilen kisi sitem edenden üstün olur. Kendisine sitem eden kimseye karsilik olarak sitem ettigini gören, fenaliga fenalik ile karsilik vermis olur. Bir devlet...
  3. sitem sözleri

sitem sözleri

sitem etme aşka derdin sözleri sitem etme aşka derdin şarkı sözleri Seni Sevdim Delice, her Gece Soruyorum Kendime Ya Biterse Diye, Bitsede Sewgin Saygı DuyarIm Gönlüne, üzüLürüm Sana Böyle Sevgili Bulamazsin Bu tarihte!!! Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan BaktI Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde... Okdara Çok Seviyorumki...
  4. alışveriş siteleri

alışveriş siteleri

alışveriş klubu alışveriş siteleri merhaba kızlar, online alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyormusunuz güendiğiniz önerdiğiniz siteler varmı? ben en cok e bebek ten sipariş veriyorum ertesi gn kargo elime ulaşıyor ve çok memnunum

Sayfayı Paylaş