gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

siteye nasıl flaş video eklenir resimli anlatım

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

facebooka video ekleme resimli anlatım siteye nasıl video eklenir siteme nasıl eklerim siteye eklenir ekleme resimli anlatım Sevgili Meleklerim beğendiğiniz Bir Flaşı Siteye atmak için Takip edeceğiniz Adımları detaylı bir şekilde örnek resimlerle veriyorum :) görüldüğü gibi flaş atmak çok basit :D:D hadi bakalım kolay gelsin arkidişlerim :D:D

Beğenilen bir sayfanın flashının olduğu sayfaya geliyorsunuz...İnternet tarayıcınızın ''Görünüm'' Sekmesinden Sayfanın Kaynağına tıklıyorsunuz.

2.Karşınıza çıkan kaynak pencerenin üstünden Ctrl+f yapıyorsunuz ve arama çubuğuna src yada swf yazıp Enter'liyorsunuz.
    Başı http ile başlayan ve sonu swf ile biten linki alıyorsunuz.

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: siteye nasıl flaş video eklenir resimli anlatım
    admınım teşekkurler..

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: siteye nasıl flaş video eklenir resimli anlatım

teşşekürler ........... adminim

4. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    BEN ANLAMADIM:D ama yine de tesekkürler

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi bu flash dediğimiz hareketli falanmı oluyo tatlım ya yanı sabıt bı resım deıl vıdeo benzerı bişemi orasını kaçırdım sanırsam ben yüklemeyı anladım da ...

7. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yaw ben anlamadım ben daha az önce üstün zekalı çıkmiştim:D

siteye nasıl flaş video eklenir resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Video Nasıl Eklenir ?

Google Video Nasıl Eklenir ?

google video google video nasıl eklenir googleye nasıl fotoğraf eklenir Merhaba değerli üyelerimiz Google video eklemek için yeni konu aç dedikten hemen sonra karşınıza çıkan pencereden tuşuna basarak aşağıdaki şekilde google videolarınızı ekleyebilirsiniz. Dip not: Telif hakkı bulunan müzik klip film(fragman hariç) konular eklenmicek bilginize
  2. Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

windows xp aktivasyon windows xp aktivasyon kodu etkinleştirme kodu etkinleştirme broşür nasıl hazırlanır resimli anlatım Windows XP kurduktan sonra mutlaka "Activation-Aktivasyon" işlemini yapmanız gerekmektedir.size 30 günlük bir süre verir.aktivasyon için.bunu yapmadığınız takdirde de sisteminiz yavaş tavaş kilitlenmeye başlar.menuler çalışmaz ve windows çalışmaz hale gelir. bu...
  3. Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

Rokoko nakışı nasıl yapılır resimli anlatım

rokoko nakışı rokoko işi nasıl yapılır nasıl yapılır nakış nakışı video Rokoko nakışının nasıl yapıldığını sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacam hanımlar şimdiden kolay gelsin=)
  4. İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

İğne Oyası Fiyonk Nasıl Yapılır ? (resimli anlatım)

iğne oyası ile nasıl fiyonk yapılır resimli iğne oyası fiyonk yapılışı El emeği göz nuru işlerden hoşlanan, kıymet veren ve nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için iğne oyasında fiyonk yapımını resimli olarak anlatmaya çalışacağız sizlere.. :) Öncelikle bize lazım olan iri bir çengelli iğne.. Öncelikle kancalı iğnemizin kanca kısmını kırıyoruz...
  5. Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır kızlar bana yardımcı olun ve Resimli Video Nasıl Yapılır anlatımını yazın şimdiden tşkler.

Sayfayı Paylaş