gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Siteye türkçe Facebook Beğen Butonu Ekleme

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Vbulletin wordpress yada joompla... hiç farketmiyor arkadaşlarım. Eğerki sitenizin facebook'da bir sayfası var ise sitenizi yada açtığınız herhangi bir konuyu beğendirebilirsiniz. Kime ? Tabiki facebook üyelerine. Bunun için öncelikle.

Like Button - Facebook Geliştiricileri

Linkine giriyorsunuz Girdikten sonra sitenizin tam adını yazıp, gerekli ayarları yapıyorsunuz.

daha sonra en alttan GET CODE ye tıklıyorsunuz.

Yukarıdaki resimdeki gibi açılan sayfadaki iki koduda eklemeniz gerekiyor arkadaşlarım.

Üstteki kodu misal forum kullanıyorsanız postbit_legacy de en alta, hemen onun altındaki koduda nerede görünmesini istiyorsanız oraya ekliyorsunuz.

EĞer bir facebook sayfanız var ise ve onun beğenilmesini istiyorsanız, en üst resimdeki siteminadi.com/facebookisminiz linkini vereceksiniz. Bilginiz olsun.

Siteye türkçe Facebook Beğen Butonu Ekleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Sitenize Türkçe Facebook beğen butonu kodu koymak istiyorsanız lütfen aşağıdaki konumuzu takip ediniz. Yapamayan olursa soru sorabilir. Bunun için öncelikle. Like Button - Facebook Geliştiricileri Linkine giriyorsunuz Girdikten sonra sitenizin tam adını yazıp, gerekli ayarları yapıyorsunuz. daha sonra en alttan GET CODE ye tıklıyorsunuz. Yukarıdaki resimdeki gibi açılan...
  2. Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kodu nasıl alınıyor Facebook beğen butonu yapma Facebook beğen butonu oluşturma Türkçe olmasını istiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Onun için sizlere hemen anlatmaya başlıyorum arkadaşlarım. Herşeyden önce şunu söyleyim. Eğer beğenilmesini istediğiniz yer facebook sayfanız ise aşağıdaki resimdeki linke sitenizinismi.com/facebooksayfaadiniz şeklinde ekleme yapacaksınız...
  3. facebook like butonu nasıl eklenir

facebook like butonu nasıl eklenir

Arkadaşlar facede like butonu nasıl ekleniyor bilen var mı acil yardım edin noolurrrr :S
  4. Facebook Sympathize Butonu Nedir?

Facebook Sympathize Butonu Nedir?

facebook Sympathize butonu, facebook yenilikleri, facebook butonları Sosyal paylaşım ağları arasında popüler olmaya devam eden facebook da yeni bir buton uygulaması daha geliyor. Facebook sympathize butonu olarak çok yakında uygulamaya geçecek olan facebook yenilikler yapmaya devam ediyor. Sympathize butonu nedir ve ne işe yarar diye merak edenler için detaylı bilgiler sizlerle......
  5. Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

Facebook Beğenmedim Butonu Geliyor!

facebook beğenmedim butonu, facebook yeni özellikler, facebook butonu, beğenmedim butonu Facebook için yeni bir özellik daha geliyor. Henizin bildiği gibi paylaşımların altın da bulunan beğendim butonuna alternatif seçenek olarak beğenmedim butonu yoktu. Talebin çok fazla olması nedeni ile beğenmedim butonunu da ekleme kararı alan yetkiler yakın bir zaman da bunu gerçekleştirmek için...

Sayfayı Paylaş