siteye üye olduğunuzda dikatinizi çekenler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
siteye üye olduğunuzda dikatinizi çekenler
evet arkadaşlar siteye üye olduğunuzda ilk dikkatinizi çeken üyeler kimlerdi yazın bakalım yeni gelenler lütfen oyuna katılın

Son düzenleme:
Ce: siteye üye olduğunuzda dikatinizi çenler

kendimdim çünkü benden başka kimse yoktu birde m.c vardı çok ilginçmiş dimi:D

benimde ilk ilgimi ceken ecelin ve rüya idi renklerinden dolayi, daha sonra bilge ablam ve melegimi tanidim...

renklerin anlamını bilmediğim için kırmızılar janjanlı olanlar yani RÜYA, ECELİN, BİLGEGÖKÇEN ve MC ama ilk gördüğümden beri bu siteyi çok beğendim arkadaşları tanıyınca dahada bağlandım 24 saat kalsam yok demem kısacası bu sitenin kurucuları elinize ve emeğinize sağlık çok teşekkür ederim ve iyiki rastgelmişim tanımışım sizleri.

renklerin anlamını bilmediğim için kırmızılar janjanlı olanlar yani RÜYA, ECELİN, BİLGEGÖKÇEN ve MC ama ilk gördüğümden beri bu siteyi çok beğendim arkadaşları tanıyınca dahada bağlandım 24 saat kalsam yok demem kısacası bu sitenin kurucuları elinize ve emeğinize sağlık çok teşekkür ederim ve iyiki rastgelmişim tanımışım sizleri.

tşk ederiz zeynoş bizde aynısını sizler için düşünüyoruz iyi ki tanımışz sizi :)

ilk sohbet etiğim kişiler ms enemy gülgüzeli ve hatırlayamadığım bir iki kişi daha vardı galiba

Ce: siteye üye olduğunuzda dikatinizi çekenler

ilk isim citostu cunku onu öncedende taniyordum ve sonra sohbtte devami geldi hidos vardi kisacasi hepinizi tanimak istedim ve suan hepinizi tanidigima cok mutluyum iyiki varsniz sizi cok seviyorum

Ce: siteye üye olduğunuzda dikatinizi çekenler

siteye yeni üye oldum ilk dikkatimi çeken konular oldu çok güzel konular var dikkatimi çeken üye olmadı çünkü daha tam iletişim kuramadık ama çitosun konularını beğendim yinede haksızlık emek istemem hepsini inceleyemedim güzel bir oyun keşke daha çok katılan yeni üye olsa teşekkür ederim

Geri