gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sivas, Adana ve Kastamonu'da Okullar Tatil

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde bugün eğitim yapılamayacak. Sivas il genelinde, kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi.
    Adana'nın Saimbeyli ilçesinde, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

Kastamonu'da kar yağışı nedeniyle merkeze bağlı köylerde ve taşımalı eğitim yapan 12 okulda eğitime 2 gün ara verildi.

Sivas, Adana ve Kastamonu'da Okullar Tatil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivas gelenek ve görenekleri

sivas gelenek ve görenekleri

sivasın gelenek ve görenekleri sivas gelenekleri sivas gelenek ve görenekleri adetleri sivasın gelenekleri SİVAS ÖRF-ADET-GELENEK-GÖRENEKLERİ DOĞUM Günümüz Türkiye'sinde yerleşim birimlerinin tamamında olmasa bile büyük bir bölümünde hastane sağlık ocağı gibi kurumlar mevcuttur ve genellikle doğum olayları buralarda...
  2. Okulların Tatil Olduğu İller

Okulların Tatil Olduğu İller

Kar yurtta etkisini sürdürüyor. Okuların bugün yani Cuma günü tatil olacağı iller ise şöyle: YÜKSEKOVA: Yüksekova'da yoğun kar nedeniyle Cuma günü okullar tatil edildi. Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Anuş, yoğun kar ve tipi nedeniyle Yüksekova İlçe merkezine bağlı köylerde bir gün süreyle okulların tatil edildiğini söyledi AĞRI: Ağrı ilçeleri Taşlıçay, Hamur, Doğubeyazıt, Eleşkirt,...
  3. Okullara 'seçim tatili'

Okullara 'seçim tatili'

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 30 Mart Pazartesi günü okulların 1 gün tatil edildiğini bildirdi. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 29 Mart yerel seçimlerinde öğretmenlerin çoğunluğunun görevli alması ve okul binalarında oy kullanılacak olması nedeniyle, eğitim-öğretime hazırlıklar hemen tamamlanamayacağı için 30 Mart Pazartesi günü...
  4. sivas ve tarihçesi

sivas ve tarihçesi

melişler demeyin şimdi senin Sivas'la ne alakan var..aslen sivaslıyım ama Malatya doğumluyum..Malatyayı araştırıp Sivas'ı unutmak olmazdı dimi ama:) SİVAS İLİNİN TARİHÇESİ Sivas'ın bugünkü sınırları içerisinde yer alan Hafik Gölü, Pılır Höyüğü, Zara Tödürge Gölü kıyısındaki Tepecik Höyüğü ile Kangal ilçesi Çukur Tarla ve Kavak nahiyesi Höyük değirmeninde Prehistorik buluntular elde...
  5. 2013 Gençlik ve Spor Bayramı  Okullar Tatil mi?

2013 Gençlik ve Spor Bayramı Okullar Tatil mi?

20 mayıs okullar tatil olacakmı 19 mayısta okullar tatilmi 19 mayıs gençlik ve spor bayramı 2013 Yılın da gençlik ve spor bayramı olan 19 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Birçok öğrenci ve velileri merak ettiren soru ise 19 Mayıs tarihinin ertesi günü okulların tatil olup olmayacağı konusun da... Milli eğitim bakanı Nabi Avcı bu sorunun yanıtını açıkladı; Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı,...

Sayfayı Paylaş