gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sivas'ta Yazıcıoğlu farkı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun memleketi Sivas'ta BBP büyük bir sürprizi gerçekleştirdi. 2004 seçimlerinde oyların yüzde 20'sini alarak AKP'nin ardından ikinci parti olan Büyük Birlik Partisi, bu kez yüzde 50 oy oranı ile seçimleri kazandı.
    2004'te Sivas'ı yüzde 50 ile kazanan AKP, bu seçimde yüzde 33 ile BBP'nin gerisinde kaldı.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sivas'ta Yazıcıoğlu farkı
    Büyük bir fark gercekten, vefali cikti Sivaslilar

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sivas'ta Yazıcıoğlu farkı

egerki oy kullanabilseydim bende ona atardım tebrik ederim Sivaslıları

Sivas'ta Yazıcıoğlu farkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivas'ımızın folklorik değerleri....

Sivas'ımızın folklorik değerleri....

yün motif tezgahı yemeniden elbise yapımı yün motif tezgahı ile şal yapımı ile geleneksel el sanatları Giyim Kuşam | El Sanatları | Sanatçılar ve Ozanlar | Halk Oyunları | Yöre Mutfağı İlin geleneksel yapısı yeni yeni çözülmelere başlamıştır. Yaşama biçimi daha çok göçlerle belirlenmektedir. Giyim - kuşam ve beslenmede aynı özellikler görülür. Kırsal kesimde geleneksel yapı belirginken...
  2. Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

Selda Bağcan - Sivas'ın Yollarına

selvi boylum salın da gel bir bakışın ömre bedel ikimizi ayırdılar kör olası zalim kader sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyyy kara saçın dolam dolam boynunda urganın olam eğer başka yar seversen buralarda nasıl duram sivas'ın yollarına çıkayım dağlarına bırak ben beni vuram ölüm gitmez zoruma vayyy
  3. Sivas'ta 'tavşan ateşi' şüphesi

Sivas'ta 'tavşan ateşi' şüphesi

Sivas'ın Suşehri ilçesinde Tularemi (Tavşan Ateşi) şüphesiyle 7 kişi tedavi altına alındı. Alınan bilgiye göre, Aşağı Sarıca köyünde, hastalık belirtileri taşıyan bazı kişiler CÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Servisine kaldırıldı. Yüz kısmında kızarıklık ve şişlik belirtileri görülen aynı köyden H.G, T.Y, Ş.A, M.A. ve E.B'nin yanı sıra isimleri öğrenilemeyen 2 kişinin tedavilerinin...
  4. Sivas'ta 31 kişi gözaltında

Sivas'ta 31 kişi gözaltında

Sivas'ta düzenlenen operasyonda organize suç örgütü oluşturdukları iddiasıyla gözaltına alınanların sayısı 31'e yükseldi. Sivas'ta eş zamanlı düzenlenen operasyonda organize suç örgütü oluşturdukları iddiasıyla gözaltına alınanların sayısı 31'e yükseldi. Alınan bilgiye göre, Sivas Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekiplerince il merkezinde bu gece düzenlenen eş...
  5. Yazıcıoğlu mağaralarda arandı

Yazıcıoğlu mağaralarda arandı

Enkazdaki korucu Osman Yılmaz, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiğini açıkladı... Arama Kurtarma ekibindeki Sait Kılıçsallayan isimli görevli 15 kişilik bir ekiple, Şahinkayası mevkiinin kuzeyindeki enkaz bölgesine hareket ettiklerini söyledi. Enkazda 5 ceset bulunduğunu fakat Yazıcıoğlu'na ulaşılamadığını belirtilmişti. Ayrıca Kılıçsallayan, BBP lideri Yazıcıoğlu'nun hayatta...

Sayfayı Paylaş