gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıvı Almak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebekten Sıvı Almanın Riksi Nedir ? %50 Yarı Yarıya Tehlikeli Midir ?

Sıvı Almak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıvı Sabunluk

Sıvı Sabunluk

Banyonuzda değişiklik yapmayı istiyorsunuz fakat vaktiniz veya yeterli bütçeniz yok ya da istediğiniz gibi bir şey bulamadınız mı? Önerimiz aradığınız gibi bir şey bulana kadar küçük değişikliklerle büyük mutluluklar yakalamanız. Nasıl mı? Sıvı sabun şişenizi ya da göz önünde olan bir iki objeyi önerdiğimiz gibi süsleyin. Her banyoya girdiğinizde sabunluğa bakmaktan banyo konusundaki...
  2. Göbek deliğinden sıvı gelmesi

Göbek deliğinden sıvı gelmesi

göbek deliği iltihabı göbek deliği akıntısı göbekten sıvı gelmesi deliğinden sıvı gelmesi kokusu göbek deliği, göbek deliği iltihabı, göbek deliğinde iltihap, göbek deliği kokusu, göbek deliği ağrısı, göbek deliğinden kan gelmesi, göbek deliği akıntısı, göbek deliği hastalıkları, göbek deliğinde kızarıklık, göbek deliğinden kıl çıkması Göbek deliğinden sıvı, koku, kan ve kıl gelmesinin...
  3. Uçakta sıvı yasağı

Uçakta sıvı yasağı

uçakta sıvı yasağı uçakta su yasağı Bilenler var mı bilmiyorum ama bende az önce bir misafirimizin sorusu üzerine öğrendim Melek'lerim, uçakta sıvı yasağı başlamış mış mış :) O neden mi diyorsunuz, o halde buyrun haberimize; Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, havayolu ile seyahat edecek yolcuların, seyahatleri esnasında uçak içinde yanlarında bulunduracakları...
  4. sıvı kaybı düşüğü tetikliyor

sıvı kaybı düşüğü tetikliyor

düşüğün nedenleri Düşük neden olur Merhabalar Hamilelikte suyunn önemini herzaman belirtiyoruz arkadaşlar özellikle içinde bulunduğumuz bu yaz ayı içinde bol bol su içmeli Vücut ağırlığı ortalama olarak 9-12 kilo artan, hormonal ve metabolik dengesi değişen, diyaframla iç organları baskı altında kalan anne adayları, sıcak ve nemle mücadelede daha zor zamanlar yaşayabiliyor. Kan basıncıyla...
  5. Makatimdan sıvı gelmesi

Makatimdan sıvı gelmesi

Büyük abdestimin et parçasına benzer olması hatta et parçasının aynı olduğunu fark ettim daha sonrasında makatimin etrafinda şişlik fark ettim daha sonrasında ağrı hissediyorum ne yapmam gerek ?

Sayfayı Paylaş