gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

pembe arap kızı kremi arap kızı kremi çeşitleri renkleri kreminin çeşitleri Arkadaşlar, benimde cildimde bazen sivilceler meydana geliyor .Doktora falan gittim ama bir fayda göremedim, bir kaç tane olsada insanı tedirgin ediyor bu durum..Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle ARAB KIZI kremini denedim.Bir hafttada gözle görülür şekilde sivilceler kayboldu.Kuzenim kullanıyordu lekeleri için bir ay sonunda lekeler tamamen kayboldu.Arkadaşlar size yüzde yüz önerebileceğim bir krem maliyetide pahalı degil.
    Hepinize tavsiye etmek istedim.Kullananlarda vadır belki.

Kremin pembe ve beyaz olanları var ,ben beyaz renkli olanından kullandım.
    Yan etkisi falan da görmedim

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımm teşekkürler canım

3. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaa arkadaşlar arkadaşın dediği doğru olabilir amavelakin bu ürünün çk sahtesi çıktı ben sahtesini almışım hiçbir etki etmedi tam aksine dahaçok sivilceyi belirginleştirdi gerçeiğini buulursanız ne ala

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ya sahteside var demek :S

5. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçeğini bulmak zor ben büyük bir ihtimal sahtesini kullandım oyüzden sivilceler belirginleşti çok dikkatli olmak lazım arkadaşlar

6. sedasyn67

sedasyn67 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lekeler Ve Kırışıklıkları Gidermek İçin Maske

Lekeler Ve Kırışıklıkları Gidermek İçin Maske

yüz kırışıklıkları için maske kırışıklıkları gidermek için maske yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi Üç tutam akça ağaç yaprağı tütün gibi kıyılarak suda on da*kika demlendikten sonra sıkılarak süzülür. Elde edilen posaya bir avuç pirinç unu, yarım fincan badem yağı ve bir bardak gül suyu ilâve edilerek krem kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Kırışıklık*ları gidermede etkili olan akça ağaç...
  2. Sivilce ve akneler için maskeler

Sivilce ve akneler için maskeler

sivilce ve akneler için doğal maskeler sivilce için yumurta maskesi siyah noktacıklarınızdan ebediyen kurtulmanın yolları :):) Hiç değilse haftada bir günü kendinize ayırın. Hem dinlenin hem de güzelleşmenin keyfine varın. Telefonun fişini çekin. En sevdiğiniz kaseti çalın. Kanapeye uzanıp kafanızdaki tüm düşünceleri silip kendinizi müziğin ritmine bırakın. Siz gevşedikçe ve...
  3. Sivilceleri ,Akneleri ve Sivilce Lekelerini Gidermek İçin Bitkisel Çözümler

Sivilceleri ,Akneleri ve Sivilce Lekelerini Gidermek İçin Bitkisel Çözümler

oksijenli su sivilce sivilce lekelerine doğal çözümler lekelerine bitkisel çözüm çözüm kesin Her bayanın sorunlarından birisi sivilceler değilmidir? Ergenlik döneminde özellikle başlıca sorundur. Her türlü giderici yollara başvururuz. Türlü türlü maskeler, öneriler hep aklımızda bulunur. Ama bazıları bitkisel olmamasının yanısıra,cildimizi iyileştirmekten çok kötüleştiriyor. Fakat bitkisel...
  4. Akne ve Sivilce için Köpük!

Akne ve Sivilce için Köpük!

Sorunu olanlar kullanmalı diye düşünüyorum sizler için araştırdım denemeden faydasını görmezsiniz bir deneyin derim.. Fiyatı 25 tl isterseniz internettende sipariş verebiliyorsunuz.. Anti - Akne Köpük İçeğinde bulunan Hamamelis virgina, Salvia officinalis, Centella asiatica, Thymus vulgaris , Juniperus communis gibi bitkisel aktifler ,cildinizi akne oluşumuna karşı korur; akne...
  5. İltihaplı Sivilce ve Akneler İçin Bitkisel Kürler

İltihaplı Sivilce ve Akneler İçin Bitkisel Kürler

sivilceler için çözüm iltihaplı sivilceler nasıl geçer iltihaplı sivilcelere çözüm Erkek ve bayanların dönem dönem, stres, yorgunluk beslenme alışkanlıkları, ergenlik ve adet dönemlerin de sivilce ve akneler oluşabilir. Bu sivilceler bazen kızarık ve iltihaplı bir hale dönüşebilir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bazı bayanların sırtlarında,yüzlerinde ,ciltlerinde ve karın bölgelerinde oluşan...

Sayfayı Paylaş