sivilce erken gebelik belirtisi olabilir mi?

teşekkür ederim kızlar...rabbim tüm isteyen herkese çocuk versin inş.bu arada hala regli olamadım:) inş test yanılmıştır:)...

Bende bu konuyu merak ediyorum adetime 3 gün var burnumda ve alnımda sivilce cıkmış:( varmı sivilce cıkıp da hamile olan çok merak eediyorum

Eşimle ilişkiye girdik.içime Boşalmadi ama adetim geçikti 3 gün. İdrar testi yaptım negatif çıktı.hiç bir belirti yok ama bugün Karnımda ağrı var ve pembe akıntı geldi.acaba sonuç nedir.

mrhb benim bi kaç şikayetlerim oldu bulantı kusma baş dönmesi karın agrısı adettime 7gün var şimdide sivirce oldu yüzüm sizce hamilemiyim....ACİL CEVAP

Evet arkadaslar hamılelıgın ıl khaftalarında yuzunuzde hıc cıkmayan sıvılceler bırden alın ve agız cevresinde artmaya baslıyor bızzat yasadım sebebını anlamadm ergenlıgımde bıle cıkmamıstı yuzumde gorumce sasırdım 3gum smra test sonucunda pozıtıf cıktı ve bundn kaynklandgno dusunuyorm

Gebeliğin oluşmasıyla birlikte hormonlar değişmeye başlar buna bağlı olarak sivilcelenme oluşur. Fakat sadece buna dayalı da gebelik teşhisi yapılmaz. Sivilcelenme her halükarda olabilir. Bu yüzden gebelik şüphesinde yapılması gereken gebelik testi uygulamaktır.

Evet arkadaslar hamılelıgın ıl khaftalarında yuzunuzde hıc cıkmayan sıvılceler bırden alın ve agız cevresinde artmaya baslıyor bızzat yasadım sebebını anlamadm ergenlıgımde bıle cıkmamıstı yuzumde gorumce sasırdım 3gum smra test sonucunda pozıtıf cıktı ve bundn kaynklandgno dusunuyorm
Valla benim de ağzımın etrafında sivilcelerin patladı bu ay birde göğüs ucunun çok açıldığını öğrendim yeni acaba diyorum birşeyler olabilir mi daha 3_4gunum vardır başka belirtiniz var mıydı

Geri