gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sivilce İzlerine Kesin Çözüm

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sivilce izlerine çözüm sivilce izlerine kesin çözüm izleri için kesin yüz sivilcelerine ve Yüzünüzdeki sivilcelerden kurtuldunuz fakat izlerinden kurtulamıyorsunuz....O zaman kızlar size vereceğim tarifle sivilce izlerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz :tik:
    Bir yemek kaşığı votka ve bir çorba kaşığı taze elma suyuna alabildiği kadar öğütülmüş yulaf unu ve bir tatlı kaşığı kayısı yağı karıştırın. Bu maskeyi cildinizde 20 dakika bekletin. Havuç ve limon suyunu karıştırıp dondurun. Her gün bir kapsülü cildinizde dolaştırın. Bu işlem gözeneklerinizi sıkılaştırır ve cildinizi tazeler.
    Elma suyu sürün!

2. derya tosun

derya tosun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sivilceye çözüm
    yüzümde siyah noktalar ve beyaz yağ bezeleri vardı bunlar belirli yerlerde sürekli aynı yerde tekrar ediyordu onları sıktığım için sivilce çıkmaya başladı ve kızarıklıklar oluştu denemediğim dermotolojik kremler kalmadı bitkisel olarakta sürmediğim şey kalmadı neoxin acmider reklamını gördüm yorumlarda olumlu aldım ve 1 aylık kullanımda düzenli bir şekilde sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bol su ile tükettim faydasını gördüm cildim yenilenmiş gibi oldu ve sivilcelerim azaldı herhangi bir yan etkisi olmadı

3. ukela prenses123XS

ukela prenses123XS Forum Okuru

benim arkadaşımda sivilce vardı. cleocin adında bir krem kullandı 2 3 günde geçti.ben eczacıya sordum 18 yaşından küçüklere iz yapar dedi.ondan dolayı kulanmadım ama arkadaşımın yüzüne iz yapmadı.

Sivilce İzlerine Kesin Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geçmeyen sivilce izlerine çözüm

geçmeyen sivilce izlerine çözüm

sivilce izlerine çözüm sivilcenin çabuk geçmesi için ebru şallı sivilce izleri ebru şallı lekeleri sivilcenin hemen geçmesi için Sivilce izlerim geçmiyor bir türlü geçiremedim ve cildimde izler lekeler kalıyor diyip üzülenler için Suna Dumankaya tarafından doğal bir cilt maskesi tarifi vereyim size. Bunu deneyin. Bu maske sivilce izlerinizi yok edecektir. Faydasını göreceksiniz.Bir yumurtanın...
  2. Sivilce izleri için öneri

Sivilce izleri için öneri

Sivilce izleri için bakla içi maskesi Yüzünüzde ve vücudunuzda kurtulamadığınız sivilce izleri için kolay uygulanan bir karışım. 1 çay bardağı taze bakla içini haşlayıp robotta ezin, 1 çorba kaşığı badem yağını baklalara ekleyip karıştırın. Ardından cildinize sürüp 20 dakika bekletin. Ardında cildinizi ılık suyla yıkayın. Bu karışımı haftada 1 gün yüzünüze sürün. Suna dumankaya
  3. Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

sivilce izleri, nasıl geçer, neler yapılmalı, tedaviler, önlemler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildiniz en güzel giysiniz denirdi bir reklamda,çok doğru..Ama ne kadar dikkat edilse bazen cildimiz sivilcelenir,elimiz durmaz sıkarız,izi kalır.Peki bu izlerden nasıl kurtuluruz? Cilt şekli, stres gibi birçok faktörden oluşan sivilcelerin iz bırakıp...
  4. sivilce izleri

sivilce izleri

arkadaşlar sıkılan sivilce izleri için önerilerinizi bekliyorum ne yaptıysam geçmedi aynaya baktıkça sinirlerim bozuluyor.
  5. sivilce izleri nasıl kapatılır

sivilce izleri nasıl kapatılır

Yakın bir zamanda nişanım olacak ama benim yüzümde sivilce ve leke izleri var h-nişanımda çok güzel ve pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorum acaba sivilce ve lekeler makyajla en iyi şekilde nasıl kapatılır acil cevap lütfen

Sayfayı Paylaş