gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Sivilce lekelerine soul kremle çözüm

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu soul crem ile ilgili bilgi vermektedir. Sivilcelere çareler aradık doğanın mucizevi yöntemleriyle sorunumuzu çözdük ama sivilce lekelerimiz halen yerindeler diyorsanız işte değerli reçetelerle sivilce lekelerine etkin çözümler. Sivilce lekeleri için hazırlanan bu kremleri yüzünüze sürüyorsunuz ve tam iki saat bekliyorsunuz ardından su ile yıkayıp havlunuz ile nazikçe siliyorsunuz, bir süre sonra artık sivilce leklelerinizden ömür boyu kurtuluyorsunuz :tik: Bu kremlerin etkili olması için her gün düzenli olarak kullanılmaları gerektiğini de hatırlatmak isterim meleklerim.

Deniz Güney’in soul krem tarifi:
    250 ml (1 Cup) süt’e 1 yemek kasığı sirke döküp.10 dakika bekletin. Bu karışımdan 50 ml alıp (1/4 cup) 250 ml krema ile karıştırın bir cam kavanozda üstünü yoğurt mayalar gibi kapatın. Oda sıcaklığında 1 gün bekletin.Ertesi güne ev yapımı sour cream’in hazır.

Emrullah Gümüştaş'ın soul krem tarifi:
    Eksi krema yapmak için, Marketlerde satılan 200 g. paketlerde satılan kremayı alin. Bunu bir kaseye koyup, içine 1/8 dilim limonun suyunu ilave edip çırpma teli ile karıştırın.

Orijinali ise, çiftliklerden taze krema alıp, 1 hafta ekşimeye bırakılır. Paketteki krema Pastörize olduğu için ekşitilemez.

Sivilce lekelerine soul kremle çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

pembe arap kızı kremi arap kızı kremi çeşitleri renkleri kreminin çeşitleri Arkadaşlar, benimde cildimde bazen sivilceler meydana geliyor .Doktora falan gittim ama bir fayda göremedim, bir kaç tane olsada insanı tedirgin ediyor bu durum..Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle ARAB KIZI kremini denedim.Bir hafttada gözle görülür şekilde sivilceler kayboldu.Kuzenim kullanıyordu lekeleri için bir ay...
  2. Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

isveç şurubu sivilce isveç iksiri sivilce harems krem harem s krem harem Sivilce, çil, güneş lekesi veya hamilelik zamanı oluşan lekeler. Bunlar hemen herkesin başına gelmiştir. Bir şekilde eczanelerden veya bitkisel ürünlerden bazı ürünler alıp kullanmışlardır. İşe yarayıp yaramaması ayrı konu. Fakat size kesin işe yarayacak yöntemi sunacağım... Geçmeyen Sivilce ve Lekelere Bitkisel...
  3. Sivilce Lekeleri için

Sivilce Lekeleri için

Hanımlar ne tasadüf bu tarifide Saba Tümer'de bugün gördüm :D Belki birçoğunuz izledi ama genede eklemek gerek diye düşünüyorum. eşit miktarda öğütülmüş pirinç kırmızı mercimek kil, krem bunları karıştırıyormuşuz yüzümüze uyguluyormuşuz.Daha kesin bir çözüm içinse elimizi una batırıp yüzümüzü ovalayarak az önce uyguladığımız maskeyi yüzümüzden un yardımı ile çıkarıyormuşuz. Bu tarifi...
  4. Kırmızı sivilce lekeleri

Kırmızı sivilce lekeleri

Benim yüzümde kırmızı sivilce lekeleri var iki aydır geçmiyor 5 tane cildiyeye gittim bi fayda göremedim nolur kesin çözüm bilen varsa yardımcı olun çok kötü durumdayım psikolojim çok bozuldu
  5. Acnemax Sivilce Kremi Kullananlar

Acnemax Sivilce Kremi Kullananlar

acnemax sivilce kremi,acnemax sivilce kremi kullanan varmı,acnemax sivilceleri geçirirmi,acnemax sivilce kremi yorumları,acnemax sivilce kremi hakkında bilgiler Acnemax sivilce giderici 1 gecede etkili sonuçlar vererek yüzünüzdeki sivilcelerden kurtulmanızı sağlıyor. İçeriğinde Melaleuca alternifolia ve etil alkol bulunan acnemax sivilce giderici avustralyadan ithal edilen bir...

Sayfayı Paylaş