gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

sivilce ve cilt lekelerine karşı uzmanlardan maske tarifleri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

sivilce elma sirkesi ve maden suyu maskesi lekelere karsi maskeler [​IMG]

Suna Dumankaya’dan Cilt Lekeleri İçin Yüz Maskesi

MALZEMELER:

1 çay kaşığı su
    1 çay kaşığı limon suyu
    2 çay kaşığı sirke

HAZIRLANIŞI:

Malzemeleri karıştırın ve bu karışımla her gece yatmadan önce cildinizdeki lekeleri silin. Sabah kalkıncada yüzünüzü yıkayın.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Şubat 2011
  2. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

SİVİLCELER İÇİN MADEN SUYU ELMA SİRKESİ MASKESİ
    Prof Dr İbrahim Saraçoğlu, katıldığı bir tv prograömında sivilce akne problemi olanlar için maden suyu ve elma sirkesi ile hazırlanan doğal bir maske önerdi. Bu maske ile sivilcelerden kurtulmak mümkündür dedi. Oluşan akne sivilceleri iyileştirdiği gibi sivilce oluşumunu da engeller dedi.

Maden suyu elma sirkesi Maskesi:
    Malzemeler:

1 kahve fincanı maden suyu,
    1 kahve fincanı doğal elma sirkesi.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:
    Sivilceler için 1 kahve fincanı maden suyu ile 1 kahve fincanı doğal elma sirkesini (Asetik asit içermeyen elma sirkesi olmalı) karıştırdıktan sonra günde 2 kez (sabah ve akşam) sivilcelerinizin üstüne pamukla sürüp etki etmesi için en az yarım saat bekleyin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Şubat 2011
  3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

arkadaşlar sizinde bildiğiniz basit pratik ve yaptığınız maskeler varsa bizimle paylaşın

4. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ben bu maskelerden denedim gerçekten işe yarıyoomuş ya sizin için kendimi deney tahtası yaptım

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar bende kil maskesini kesinlikle tavsiye ederim. ciltteki tüm ölü deriyi kaldırıyor. sıvılceleri kurutuyor. siyah noktalarada iyi geliyor:) mesela duş almadan önce bazen yapıyorum duştaki o buharla bırlıkte yüzüm çok güzel temizleniyor..

6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bende yapıyorum kil maskesini gerçekten faydalı

EnCey bunu beğendi.
  7. sivilceli kız

sivilceli kız Forum Okuru

kil maskesi nasıl yapılıyo

sivilce ve cilt lekelerine karşı uzmanlardan maske tarifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilce Lekelerinin Geçmesine Yardımcı Olabilecek Öneriler ve Maske Tarifi

Sivilce Lekelerinin Geçmesine Yardımcı Olabilecek Öneriler ve Maske Tarifi

sivilce lekleri nasıl geçer sivilce lekeleri için Sevgili melekler, gerek bayanların gerek erkeklerin bilhassa ergenlik döneminde ve devamında en korktukları cilt sorunlarının başında sivilce lekeleri gelir. Özellikle sosyal ortamlarda son derece rahatsızlık veren, kimisinde sosyalleşmeyte mani olabilen sivilce lekeleri nasıl geçer aşağıda ki makalede bilgiler bulacaksınız......
  2. Sivilcelere Sivilce Lekelerine Bitkisel Maske Tarifleri....

Sivilcelere Sivilce Lekelerine Bitkisel Maske Tarifleri....

Sivilcelere Sivilce Lekelerine Maske Tarifleri Sivilce Lekeleri için Maske Tarifleri Özellikle gençlerin şikayeti olan sivilceler sivilce lekeleri geçmek bilmez beladır...İşte bunlar için lekeler için sizlere maske tarifleri veriyorum...Sivilcesiz pürüzsüz ciltler diliyorum hepinize:) Sivilcelere Karşı bol yeşillik yenmesi gerektiği konusunuda daha önce açmıştık...Aklınızda bulunsun ;)...
  3. Cilt Lekelerine Karşı Denenmiş Ev Yapımı Maskeler

Cilt Lekelerine Karşı Denenmiş Ev Yapımı Maskeler

Cilt lekelerine karşı maskeler ev yapımı maskeler Tüm bayanların kabusudur cilt lekeleri.Hepimiz kusursuz ve canlı bir cilde sahip olmak isteriz.Bunun için kremlere yüksek meblağlarda paralar dökeriz.Oysa Para ödemeden,evdeki malzemelerle harika maskeler yapabiliriz.Nasılmı?Tüm ayrıntılarıyla maske tariflerimiz Çay bitkisi yağı her lekeye deva Çay bitkisi yağının derin temizleyici...
  4. Cilt Yıpranmalarına Karşı Maske Tarifi

Cilt Yıpranmalarına Karşı Maske Tarifi

Bu konu; cilt yıpranmalarına karşı maske tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kış geldi, soğuklarla karşı karşıya kaldık. Artık cildimizi kış soğuklarına ve dolayısıyla yıpranmalara karşı da korumanın zamanıdır. Eğer şimdiden cilt bakımımız konusunda dikkatli olursak hassas ciltler de dahil olmak üzere yıpranmaları en minimum seviyeye çekebiliriz. Bu sayfamızda da...
  5. Pervin Bulgak'tan Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi!

Pervin Bulgak'tan Cilt Lekeleri İçin Maske Tarifi!

cilt lekeleri için maske, pervin bulgaktan cilt maskesi, pervin bulgaktan cilt lekelerine maske tarifi Sevgili melekler, güneş lekeleri pek çok kadının derdi. Güneş ya da çeşitli sebeplerle oluşan bu lekeler için Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak'tan harika maske tavsiyelerimiz olacak. Sürekli olarak gizleme isteği uyandıran bu lekelere karşı işte özel karışım tarifleri... Pervin Bulgak;...

Sayfayı Paylaş