gebe
  1. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sivilce ve izleri için çk basit etkili maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında SEVDAARSLAN tarafından paylaşıldı.

sivilce izlerine bal etkili maskeler en etkili maskeler en sivilce maskesi maskesi SİVİLCELER VE DERİ 3 kısım bal, 1 kısım Tarçın ile bir krem yapılır. Bu krem uykudan önce sivilceler üzerine sürülür.Sabahleyin ılık su ile yıkanır. Eğer 2 hafta süreyle her gün uygulanırsa sivilceleri kökünden çıkarır. Egzama, mantar ve diğer deri enfeksiyonlarında eşit miktardaki Bal ve Tarçın karışımı uygulanır.

2. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu maskeyi çok önceden duymuştum araştırmasını yapmadan sizlerle paylaşmak istemedim internette araştırmasını yaptım baya etkili bir maske bende bugünden itibaren kullanmaya başlayacağım. sizlere buradan sürekli yazacağım nasıl etki gösteiyor diye. Sizlerde deneyin bence şimdiye kadar sivilce izleri için okadar maske denedikki bu onların içinde en basidi hem yan etkisi yok bal cilde çok yararlı bir gıdadır tarçında öyle
    Bende sivilcelerden 2 yıldır çekiyorum bütün herşeyi deniyorum dermotoloğada gittim ilaçlarda kullandım sivilcelerim geçti çok şükür ama izler kaldı izler içinde bu maske ideal

3. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar işe yarıyor süpe işe yarıyor izler kayboluyor azalıyor 1 haftadır deniyorum ayın 11 inden beri size yazdığım günden beri baya bi etki var hemen hemen iz kalmadı diyebilirim

yüzümü yıkadıktan sonra limon ve asitsiz sodalı karıştırıp tonik yaptığım tonikle siliyorum sonrada tarçınlı ballı karışımı sivilce izlerine sürüp üzerlerinede küçk peçete parçaları koyup yatıyorum sabahleyinde yıkıyorum izler bayabaya azaldı arkadaşlar deneyin sizde bence

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende denerim lekeler için teşekkürler canım :)

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilk fırsatta uygulıcam

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben burda bişey anlamadım 3 kısım derken 3 kasık falanmı :D

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ya siyah noktalar için neler yapabilirim bana bi fikir verebilirmisin?

8. Peaceful

Peaceful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deneyince muhakkak yaz olur mu..Bend de bu dertten muzdaripim ancak bu tip şeykeri sevsem se uğraşmaya vaktim olmuyor...

9. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyide bal gece yatağa bulaşmaz mı arkadaşlar?

10. hemsempatik

hemsempatik Forum Okuru

Tarçın yüzü yakmıyormu sabaha kadar nasıl duruyorsunuz....

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ben bal ile tarcınıı karıştırdım sürdüm pek etki etmedii,

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

o bal yatağa yapışmıyo mu benim anlamadığım bu. bende denicem inşallah..

13. volkan çam

volkan çam Forum Okuru

sivilceler içince geçerlimi

Sivilce ve izleri için çk basit etkili maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilce ve akneler için maskeler

Sivilce ve akneler için maskeler

sivilce ve akneler için doğal maskeler sivilce için yumurta maskesi siyah noktacıklarınızdan ebediyen kurtulmanın yolları :):) Hiç değilse haftada bir günü kendinize ayırın. Hem dinlenin hem de güzelleşmenin keyfine varın. Telefonun fişini çekin. En sevdiğiniz kaseti çalın. Kanapeye uzanıp kafanızdaki tüm düşünceleri silip kendinizi müziğin ritmine bırakın. Siz gevşedikçe ve...
  2. Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske:

Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske:

sivilce izleri için maske sivilce izleri maske geçmeyen sivilceler için doğal maskeler icin dodal Sivilce izi için pastane mayası maskesi - suna dumankaya Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske: Bir yumurtanın akı ile bir çay kaşığı limon suyunu, bir çay kaşığı bal ve iki yemek kaşığı pastane mayasını karıştırın. 20 dakika cildinizde beklettikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.
  3. Sivilce İzlerine Veda Edin İşte Sivilce İzleri İçin Doğal Maske Tarifi !

Sivilce İzlerine Veda Edin İşte Sivilce İzleri İçin Doğal Maske Tarifi !

Sivilce İzlerini İçin Maske sivilce izleri için doğal maske Özellikle yağlı ciltler için sorun olan civilceler bazen hangi bakım uygulansa da çıkıverir en olmadık zamanda melekler :) Hele de eller durmaz da o sivilceler sıkılırsa sivilce izleri ile başbaşa kalınabilir. Bu yazımızda sivilce izleri için doğal maske öneriyoruz sizlere. Bunun için gerekli olan malzeme ve uygulanışı aşağıda...
  4. Şems aslandan sivilce izleri için domates maskesi

Şems aslandan sivilce izleri için domates maskesi

Ergenlik döneminde baş gösteren ve her yaşta da devam edebilen sivilceler ve sivilcelerin bıraktığı izler, önemli bir cilt sorunudur. Genelikle yağlı ciltte baş gösteren bu sivilcelerin en büyük sebebi , vücuttaki hormonal dengenin bozulması ve stresdir. Ama, yağlı gıdalar ile beslenmeyi, cilde uygun olmayan kozmetik ürünlerin kullanılması ve sigara gibi alışkanlıkları da unutmamak gerekir....
  5. Doğal yöntemlerle sivilcelerden kurtulun

Doğal yöntemlerle sivilcelerden kurtulun

Biz bayanlar için cilt bakımı çok önemlidir.Artık bayanlar kadar erkeklerde cilt bakımana özen göstermeye başladı.Cildinin kusursuz olmasını kim istemezki ? Cilt bakımı için bir çoğumuz güzellik merkezlerine başvursada ,aslında doğal yöntemlerle para harcamadan harika bir cilde sahip olmak mümkün..Konu sivilcelerden açılmışken Evde sivilce geçirme yöntemleri , Sivilce kurutan bitkisel...

Sayfayı Paylaş