gebe
  1. lahana.bebek

lahana.bebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sivilceden bıkanlara harika bir öneri!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında lahana.bebek tarafından paylaşıldı.

Benim özellikle T Bölgemde yani burun alın ve çenemde minik sivilcelerim ve sivilce izlerim vardı. Kuzenimin önerisiyle aktardan 80kr'a 100gr kil aldım. Evde biraz kili bir kaç damla sıcak suyla karıştırdım. Ve bu macun kıvamındaki kili sivilcelerim ve izlerimin üstüne sürdüm. Dün 1 kez bugün de 1 kez sürdüm. Sonra bekledim 30dk. Ve yıkayınca bu kadar çabuk olmayacağını sandığım sonuçla karşılaştım. İzlerim ve sivilcelerim gözle görülür oranla azaldı. Herkese öneririm! :deli:

2. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kullandım ama pek bişi ifade etmedi

3. meLTan

meLTan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kil cilde çok iyi geliyor.Gözle görülür bi fark olması için düzenli kullanmak lazım ohyandan
    Ben de arada yapıyorum ama düzenli yapamıyorum unutuyorum :uhu:

4. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    işe yarar inş bi ay waktm war 8)

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende kili deneyeceğim ne yapıyorsam geçmiyor bu sivilceler ya

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    sivilce sorunumm yok allaha şükürr yinde dee tşkleerr paylaşım için canım.....

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bnde pek yok sivilce ama karma cilt yapısı var bende yani yanaklar kuru t bölgesi hafif yağlı bende kil deneyebilirm....

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet etki ettiğini duymustum paylasım icin sağol denemekte fayda var cıkınca :)

9. asi_ve_mavi

asi_ve_mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benimde öyle.. bende denemeyi düşüyorum inş. işe yarar :) tşkler paylaşım için..

Sivilceden bıkanlara harika bir öneri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pratik bir öneri

pratik bir öneri

bebeğiniz püre kıvamında gıdalara başladığında,yaptığınız her yemeğin içine-ister sebze yemeği,ister et yemeği olsun-bir küçük patates veya havuç atıp,yemek piştiğinde onu ezip yavrunuza yedirebilirsiniz:eyes: böylece bebek hem çeşitli sebzelerin tadına ,farkında olmadan alışacak hem de daha çeşitli vitamin alabilecektir:
  2. Bir kaç öneri...

Bir kaç öneri...

Açıkta unutulan ve bayatlayan bisküvileri küçük fırın tepsisi içinde birkaç dakika ısıtırsanız, yeniden tazelik kazandıklarını görürsünüz. Sodalı içeceklerin gazlarının kaçmasını engellemek için buzdolabının içine başaşağı yerleştirin. Taze ekmek kolay kesilmez; parçalanır, dağılır. Muntazam dilimler elde etmek için, ekmek bıçağınızı kaynar suya sokup biraz bekletin, sonra hemen kurulayıp...
  3. bir önerim var!!!

bir önerim var!!!

öncelikle merhaba herkese, bir oyun konusunda öneride bulunmak istiyorum. bahsettiğim oyun konuya en çok konu yükleme oyunu belirli günler ayarlansın adminler veya yöneticiler tarafından bu oyunla ilgilenecek olan yöneticiler gruplar hazırlasın . her gece olmasa da iki günde bir iki kişi arasında bu oyun yapılsın.. bu kişilere zaman verilsin önceden belirli bir saat kararlaştırsınlar. sonra...
  4. sivilceden bıkanlara kolay çözüm

sivilceden bıkanlara kolay çözüm

ilk olarak kendi toniğinizi kendiniz yapın malzemeler 1)bir şişe sade soda 2) 3 tane limon sadece iki ürünle süper çözüm ***yapılışı*** sade sodanın gazı gittikten sonra 3 limonu bi güzel içine sıkın buzdolabında bir gün beklektikten sonra kullanmaya hazır hale gelir ancak kullanmadan önce gözenekleri açmanız lazım bu nedenle yüzünüzü temiz yani saf su ile masaj yaparak yıkayın sonra...
  5. Bir önerim var !!!

Bir önerim var !!!

Sevgili Adminlerim ve Sadmin acaba siteye sadece Siirler icin bi bölüm acilsa olurmu bir yildir siteye üyeyim varsa ben hala o yeri bulamadim :D:D:D Ünlü sairlerimizin Siirlerini paylasabilecegimiz bi yer olsa mesela sadece..... Böyle birsey mümkün olursa sevinirim :) Simiden tüm yetkililere tsklerimi iletiyorum....

Sayfayı Paylaş