gebe
  1. sevilanca

sevilanca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sivilceler Artık yetti lütfen bunu cilt uzmanları dermatologr okusun bir çözüm bulsun

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında sevilanca tarafından paylaşıldı.

Lütfen lütfen lütfen artık çok sıkıldım.Sivilcelerim iltihaplı değil ama kıpkırmızı yüzümde ynaklarım burnum kıpkırmızı küçücük sivilcelerde var 1 tanede büyük ama yalvarıyprum kesin en çabuk ve en etkili çözümü brisi söylesin.Yardım edi iMDAT!:hey:

Sivilceler Artık yetti lütfen bunu cilt uzmanları dermatologr okusun bir çözüm bulsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi ben eksiktim ben de yettim :p

bi ben eksiktim ben de yettim :p

slmm, baktım melek diosunus baktım tüm melekler burda bi daha baktım bi ben eksiğim ben de geldim :p artıq tamamıs millet :)) ismim Melis Adanadayım :)) hoşbulduuumm :)))
  2. İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

melek görüntüleri ilginç ilimler ''Amerikan Bir Doları Allah'ı inkar ediyor; Bilindiği üzere IN GOD WE TRUST yazar 1 Doların üzerinde. Hatta çok muhabbeti geçmiştir. Görüyor musun adamları dinlerine ne kadar bağlı diye. Şimdi bu görüşü tamamen çürütüp çöpe atacağız. Önce bir doların resmini iyice inceleyelim. Şimdi şu kısmını incelemeye alalım; Bi kere bu şekil ne anlama geliyor. Onu...
  3. Sivilcelere doğal çözüm..

Sivilcelere doğal çözüm..

sivilcelere doğal çözümler sivilcelere doğal çözüm çözüm hızlı sivilceye Sivilce sorunu yaşayanlar için güzel tavsiyeler..Az para çok iş:) Uzmanlar pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için avuç dolusu para harcanan dönemlerin geride kaldığını doğadan gelen mucizevi bitki ve meyve özleriyle kusursuz bir cilde sahip olmanızın mümkün olduğunu belirtiyor. Antioksidan özelliğle bilinen ayvanın...
  4. Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilcelerine çözüm sivilcesine ne iyi gelir çözümler Merhaba arkadaşlar, Sivilceler, siyah noktalar ergenlik dönemindeki en büyük sorunlardan birisidir. Bende bu sorunu daha önceki dönemlerde yaşadım.15yaşımda iken sivilcelerle başım büyük dertteydi.Nerdeyse artık bu yüzden piskolojim aşırı derecede bozulmuştu. Denemediğim ilaç,maske ve öneri...
  5. Sivilcene Soğan Kürü ile Çözüm Bul

Sivilcene Soğan Kürü ile Çözüm Bul

Son zamanlarda pek çok faydasının keşfedildiği soğan kürü, sivilcelere karşı da epey etkili. Hazırlanması ise zor sayılmaz. Soğan Kürü Nasıl Yapılır Soğan Kürünün Yapılışı: - 1 adet kuru soğanın suyunu çıkarın. - Pamuğa birkaç damla sıktığınız soğan suyundan damlatın. - 2-3 dakika bekletin. - 1 hafta boyunca günde 2 kere, 6 saat arayla uygulayın. Yukarda tarifini verdiğimiz yöntemi...

Sayfayı Paylaş