gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

sivilceler bastı yardım edinnnn.imdat

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

yardım edin .yüzümü sivilceler bastı.ne yapabilirim.... aynaya bakamayacak durumdayım.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    gül suyuyla temizleyebilirsin sabah akşam pamuğa döküp, yağlıysa yüzün kille karıştır sür kuruyana kadar bekle gül suyuyla temizle benim yüzümde de çıban var küçüldü baya ama tam geçtiği zaman yapmayı düşünüyorum killi olanı bi güzel kurutsun yüzümü bida çıkamasın mendeburlar, eğer yağlı değilse kuruysa ya da normalse yüzün beyaz kil kullanırsın benim formüllerim bu inş kısa zamanda geçer :)

3. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
  4. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
sivilceler bastı yardım edinnnn.imdat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilceler....

Sivilceler....

Sivilce ve ergenlik sivilcesi de denilen ”Akne” adlı hastalık, yaşamsal önemi olmamakla birlikte estetik açıdan önemli sorunlar yaratmakta, hatta psikolojik bozukluklara da neden olmaktadır. Konu hakkında öncelikle bilinmesi gereken, Akne’nin tedavi edilebilir bir hastalık olduğu ve pek çok tedavi olanağımızın olduğudur. ”Sivilce iyileşmez” önyargısı hastayı umutsuzluğa, hekimi başarısızlığa...
  2. ciltteki yara kasinti ve sivilcelere dikkat

ciltteki yara kasinti ve sivilcelere dikkat

Suadiye Memorial Tıp Merkezi Dermatoloji Bölümünden Uzman Vildan Şengöz, ciltteki yara, kaşıntı ve sivilcelerin dikkate alınması gerektiğini belirterek, "Bunlar Diyabet habercisi olabilir" dedi. Suadiye Memorial Tıp Merkezi Dermatoloji Bölümünden Uz.Dr. Vildan Şengöz, vatandaşları ciddiymiş gibi görünmeyen ama aslında dikkate alınması gereken bazı durumlara karşı uyardı. Diyabetin,...
  3. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  4. sivilceler

sivilceler

merhaba benım genelde sıvilceler anlımdan çıkıyo ve herkesı rahatsız ettiği gibi benıde rahatsiz ediyo kesin sonuç veren bir maske önerebilir misinizzzzz acaba :)
  5. sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum yardım edin meleklerim

sivilcelerimi geçirmek istiyorum sivilce ve akneler için öneriler ne kullanmalıyız sivilce ürünleri hakkında herşey burada melekler Yardım edin meleklerim bana,malum 17 yaş genci olarak sivilcelerim var ve artık gitsinler bitsinler istiyorum.Hiç böyle uzun süre kalmazlardı aslında okul sınav bitince geçerlerdi ama geçmedi kaldı meretler vallahi.Önerilerinize ihtiyacım var benimde :tik:...

Sayfayı Paylaş