sivilceler için bal ve tarçın

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
sivilceler için bal ve tarçın
balın sivilceye faydası tarçın bal sivilce bal tarçın sivilce ve tarçının cilde faydaları ve tarcın
Bu maske sayenizde cildiniz derinlemesine temizlenirken, sivilceler kuruyacak ve cildiniz canlanacaktır.

Malzemeler,

• 1 çay kaşığı süzme bal
  • 1 çay kaşığı tarçın

Hazırlanışı ve Uygulaması,

• Bal ve tarçını cam bir kâsede karıştırın.
  • Göz altı hariç tüm yüzünüze uygulayın.
  • 1 saat bekleyin.
  • Sürenin sonunda ılık su ile yüzünüzü durulayın.
  • Havluyla yumuşak hareketlerle kurulayın.

Notlar,

• Bal ve tarçın maskesini her gün uygulayabilirsiniz.
  • Özellikle gece yatmadan önce sürüp uyursanız daha etkili olacaktır. Sebebi ise cilt hücreleri geceleri kendini yeniler. Bal ve tarçın maskesi sayesinde daha hızlı yenileme olur.
  • Daha fazla miktarda maskeye ihtiyaç duyarsanız aynı ölçüde artırın. Yani 2 çay kaşığı bal 2 çay kaşığı gibi.

Emegine saglık canım bende bir ara balla tarçının faydalarını araştırmıştım çok fazla faydaları var çok eskilere dayanıyor balla tarçını karıştırıp hergün yemek geba kalmayıda kolaylaştırıyormuş

bal ve tarçın gerçekten şifa
yenmesi de sürülmesi de mucizeler yaratıyor

Ya tamam deneyeceğimde akşam uyuma işine aklım sarmadı akşam yüzümüzde uyuduk diyelim sonuçta bal yapışkan bişe kurumazda yapış yapış neyapacağız nasıl uyuyacağız uykudayken hareketlerimizi kontrol edemiyoruzki :)))) bi akıl ver pelinsuuuu nasıl yapalım ben bugünden itibaren deneyeceğim

bal bir çok konuda faydalı fakat sivilceleri arttırdığını duydum bu konuda tereddütte kaldım ayrıca cildimde gözenekler var ve cilt elastikiyetini kaybetmiş durumda. bir takım cilt ürünleri kullanıyorum ayrıca ballı yumurtalı maskelerden denesem ters etki yaparmı bu konuda ne yapmalıyım

arkadaşlar ben denedim işe yaırıyor internetten araştırmasında yaptım her akşam uyguluyorum çok güzel oluyor yüz maskesi bandı bulursamda bütün yüzme süreceğim 1 kaçgün yaptım akşam yatarken sorun oluyordu oyüzden sadece sivilce izlerime yapıyorum
Bal sivilceyi arttırmaz cilde canlılık verir vitamin veririr eğer aktif sivilceniz varsa yani cildinizde sürekli sivilce çıkmaya devam ediyorsa bir dermotoloğa görünün ilaç kullanın sonrasında sivilce izleri için bu maskeyi deneyebilirsiniz sonuç sizi memnun edecektir.

dün akşam bal polen ve yumurta sarısı karıştırdım yüzüme sürdüm yarım saat sonra yıkadım yumuşacık oldu devam etmeyi düşünüyorum

yumurta sarısı kuru ciltler için ama bilgin olsun yağlı ciltler için yumurtanın beyazı kullanılıyor maskeyi doğru kullanırsak cildimiz güzelleşir

Geri