gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sivilceler için pratik bir maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sivilceler için pratik bir maske sivilce için pratik maske sivilce maskeleri Özellikle ergenlik döneminde birçok kişinin can sıkıntısı yapmasına sebeb verir şu sivilceler..
    Ergenlik dönemi harici her yaştada görülebiliyor sıkıntıdan üzüntüden v.s yüzümüzde sivilceler oluşabiliyor.Şimdi size can sıkıntısı yapan şu sivilcelerle savaşmak adına maske tarifi vermek istiyorum Maskeyi uygula kurtul sivilcelerinden:tik:
    Sivilce sorununu beslenme düzeni, stres, sigara, alkol gibi etkenler tetikleyebilir. Bu nedenle bunlardan uzak durun. Uygulayacağınız formüle gelince: Bir çay kaşığı pirinç nişastası, yarım çay kaşığı karbonat, bir çay kaşığı elma sirkesini karıştırın. Zeytinyağlı sabunla yıkadığınız yüzünüze maskeyi sürün ve 20 dakika bekletin. Yıkadıktan sonra bir şişe maden suyuna yarım limon sıkıp, cildinizi bununla silin. Bunları her gün uygulayın.

Suna Hanım, ben 27 yaşındayım. Daha şimdiden gözlerimin çevresinde ince kırışıklıklar ve hafif bir morluk oluştu. Bunların önüne geçmek için ne gibi önlemler alabilirim? Saygılarımla...

Morarmaya karşı, bir patatesi rendeleyip suyunu çıkarın. Bu suya çeyrek limon sıkın. Temiz bir tülbenti sıvıya bulayıp göz çevrenize kompres yapın. Kırışıklıklar için de geceleri bir E vitamini ampulünü kırıp, buğday özü yağı ile karıştırın. Bunu hafifçe masaj yapar gibi o bölgeye uygulayın.

Sayın Suna Dumankaya, benim en büyük problemim saçlarım. Önceleri çok gür ve canlıydılar, ancak birkaç aydır cansız, mat, zayıf bir hal aldılar. Ayrıca yumak gibi oluyorlar. Kozmetik ürünleri de kaşıntı ve dökülme yapıyor. Zaten pek de tercih etmiyorum. Bunun için bana hangi doğal yöntemi önerirsiniz?

Isıtılmış zeytinyağına bir çay kaşığı çam terebentin koyup, bu karışımı haftada bir gün saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra yıkayın.

Suna Hanım merhabalar, benim sorunum selülit. Gazetedeki yazılarınızda selülit için deniz tuzu ile susam yağının kullanıldığı reçeteyi okudum, sonra kitabınızda bebe yağı ve limon suyu ile olanlara rastladım. Açıkçası hangisini kullanacağımı şaşırdım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Bol limonlu su içip, tuzsuz yemekler yemenizin yararı olur. Ayrıca mümkün olduğu kadar sık, açık havada yürüş yapın. Masajın faydaları da büyüktür, imkanınız varsa bu detayı atlamayın. Kese de kan dolaşımını hızlandıracağı için selülitle savaşla etkin bir yöntemdir. O tariflerden de hangisini yaparsanız yapın faydasını görürsünüz.

Sivilceler için pratik bir maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilceler İçin Kolay Maske

Sivilceler İçin Kolay Maske

sivilce için kolay maskeler sivilceler için kolay maskeler sivilceler maske nişasta maskesi Kızlar şu sizleri çıldırtan sivilcelerden kurtulmak artık bir maskeye abkıyor:)Nasıl mı?Güzellik uzmanı Suna Dumankaya sivilceler için pratik maske tarifi verdi.Böylece kolay bulunabilen malzemelerle sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.:) İşte Malzemeler 1 çay kaşığı pirinç nişastası Yarım çay...
  2. Kırışık ve sivilceler için lavantalı maske

Kırışık ve sivilceler için lavantalı maske

sivilce ve kırışıklar için etkili ve pratik bir tarif İki avuç lavanta çiçeği bir bardak portakal suyu ile birlikte ıslanır.Ateşten indirilen karışım kabuğu soyularak hazırlanan bir dilim salatalık ile birlikte ezilir.Hazırlanan karışıma iki kaşık kaymak ve bir yumurta sarısı ilave edilir.Mısır unu ilavesi ile iyice çırpılarak krem kıvamına geldikten sonra iki saat kadar buz dolabında...
  3. Yıpranmış saçlar için pratik maskeler

Yıpranmış saçlar için pratik maskeler

Deniz havuz güneş derken iyice yıpranan saçlarınıza artık iyi bir bakım yapmanızın zamanı geldi.Yıpranan saçlarınız için sizlere bakım önerilerini sunuyorum Saç dökülmesi hem dış hem de iç etkenlere bağlı olarak gerçekleşir. Bakım maskesini uygularken istediğiniz sonucu almak için her gün mutlaka brokoli, yeşil yapraklı sebzeler, havuç, mango gibi protein açısından zengin besinler tüketin....
  4. Meleklerimiz İçin pratik cilt maskeleri

Meleklerimiz İçin pratik cilt maskeleri

Bu konu; pratik cilt maskeleri hakkında bilgi vermektedir. Melekler kuaföre yada güzellik salonuna gidip hem zaman kaybedip hemde para harcayacağınıza evde kendi malzemlerinizle cildinize uygun bir cilt bakım maskesi hazırlayabilirsiniz.Böylelikle zamandan ve paradan tasarruf etmiş hemde cildinizi kimyasal içerikli cilt bakım maskelerine maruz bırakmamış olursunuz.Sizde masrafsız bir şekilde...
  5. Sivilceleriniz İçin Karnabahar Maskesini Deneyin

Sivilceleriniz İçin Karnabahar Maskesini Deneyin

Bu konu; Sivilceleriniz İçin Karnabahar Maskesini Deneyin hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ergenlikten başlamak üzere, kimi zaman "]yağlı cilt sebebiyle kimi zaman da stres sonucu sivilcelenmeler yaşarız. Uzun süren sivilceler canımızı hayli sıkar, kendimizi kötü hissederiz. Hele de o zamanlarda katılmamız gerekn bir davet varsa kozmetiklerden medet umarız. Ancak herşeye...

Sayfayı Paylaş