gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlarım yüzümde inanılmaz sivilceler var ve ben bundan bir türlü kurtulabilmiş değilim. Acaba sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Size forumumuzda bulunana bu konuyla ilgili pek çok bilgi ve yöntem önerebiliriz.
    Ancak yaşınız ve cilt tipiniz gibi pek çok unsurun sivilce tedavisinde önemli olduğunu düşünürsek,yanlış yönlendirmemek adına size tavsiyemiz,en kısa zamanda bir cilt doktoruna görünmenizdir.

Geçmiş olsun..:)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Size forumumuzda bulunana bu konuyla ilgili pek çok bilgi verebilir, yöntem önerebiliriz.
    Ancak yaşınız ve cilt tipiniz gibi pek çok unsurun sivilce tedavisinde önemli olduğunu düşünürsek,yanlış yönlendirmemek adına size tavsiyemiz,en kısa zamanda bir cilt doktoruna görünmenizdir.

Geçmiş olsun..:)

sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerden kurtulmak için ne yemeli?

sivilcelerden kurtulmak için ne yemeli?

sivilçe için ne yemeli sivilceden kurtulmak için ne yemeliyiz sivilceler yemeli sivilceler icin yemeliyiz sivilce icin Özellikle ergenlik çağında olan gençlerde bulunur...Diye birşey kalmadı artık hemen hemen her yaştan insanda görülüyor.Herkesin kendince sebepleri vardır.Peki bu sivilce derdinden kurtulup güzel bir yüze ve temiz bir vücuda sahip olmak için ne yemeli?Bu sorunuzun cevabı...
  2. Sivilceden kurtulmak için mutlaka uygulayın

Sivilceden kurtulmak için mutlaka uygulayın

Ebru Şallı'nın programında anlattığı sivilce maskesi ile cildinizi sivilcelerden arındırabilirsiniz. Maske için malzemeler: 1 Çay kaşığı portakal kabuğu rendesi 1 Çay kabuğu limon kanuğu rendesi 1 Tatlı kaşığı karbonat Yapılışı: İnce ince rendelenmiş portakal kabuğunun üzerine karbonatı döküyoruz. Karbonatın üzerine de limon kabuğunu döküyoruz. Hepsini güzel bir şekilde karıştırıyoruz....
  3. Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyım ? lütfen yardım edin öneri yada bişeyler yazın bıktım yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan nasıl kurtulurum ? Karıncadan kurtulma yolları ? Karınca için çözüm ve ilaç var mı ? Yazın daha doğrusu baharın gelmesiyle birlikte karıncalarla başı dertte olan sevgili meleklerim, bu dertten müzdarip birisi olarak dün bir ilaç denedim bundan bahsetmek istiyorum sizlere. Bu ilaç kesinlikle çocuklarımız içinde güvenli artı 6 aya kadar da etkili bir ilaç. Aynı zamanda genel...
  5. ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

Çok afedersiniz bağırsaklarım fena bozuldu ve dışarı çıkmam lazım.Acilen nasıl geçirebilirim ishali bilen vardır elbet, ölüyorum ne olur yardım :S

Sayfayı Paylaş